Články: Pre študentov
O projekte

Pozitívne myslenie a sebamotivácia

Organizátor kurzu: BPM Slovakia s.r.o.
Pozitívne myslenie a sebamotivácia
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
26.10.2016
Bratislava III
Bojnická 3
Business Centre Matador
Seminár začína o 8:30 hod. a plánované ukončenie seminára je o 14:30 hod
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Objednávka
Kontakt

Obsah kurzu

Obsah kurzu   •  Rovnakosti a rozdielnosti – ako podporiť vzájomnú komunikáciu a predchádzať nedorozumeniam, či konfliktom   •   7 základných univerzálnych túžob   •  Očakávania – ako nám vstupujú do života tie naše a aj tých druhých. Ako môžeme s nimi narábať a ubrániť sa frustrácii, negatívnym pocitom, či iným tlakom.   •  Sebamotivácia – identifikácia motivačných faktorov a ako sa môžem postarať o tie vlastné a porozumieť ako to majú tí druhí.   •  Kariérne kotvy – spojené s otestovaním sa   •  5 jazykov lásky    
Profil lektorky   Mgr. Dagmar Sliacka   Vyštudovala FiF UK v Bratislave, odbor psychológia a vo svojej odbornej príprave sa venovala témam najmä z oblasti ľudských zdrojov, psychológie a personalistiky. Počas svojej vyše 20 ročnej profesionálnej praxi pôsobila v rôznych pozíciách ako metodik, lektor, senior konzultant a neskôr aj na manažérskych pozíciách. V lektorskej činnosti sa zameriava na rôznorodé témy, ale najmä na rozvoj mäkkých zručností, komunikácie, motivácie, prezentačných, obchodných aj manažérskych zručností, zvládanie stresu , rozvoj osobnosti... Účastníkom školení napomáha naučiť sa presadzovať sa efektívne aj v náročnejších situáciách a riešiť konfliktné situácie. Venuje sa taktiež témam z oblasti riadenia ľudských zdrojov a personálnych procesov, firemnej kultúry a aj príprave uchádzačov o zamestnanie.   [u][/u] [u][/u]

Lektori:

Mgr. Dagmar Sliacka

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Zaujal ťa kurz? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac? Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o kurze
Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Podobné kurzy

Ďalšie ponuky organizátora
Kurzy pre dospelých
 
Používanie autorských diel na internete
0 hodnotení

Seminár je zameraný na právne aspekty používania autorských diel na internete, udeľovania súhlasu na použitie vo forme licenčnej zmluvy a súvisiace otázky vyhľadávania legálneho obsahu a..

BPM Slovakia s.r.o.
Praktické otázky vymáhania súdnych rozhodnutí v občianskom súdnom konaní
0 hodnotení

Postavenie súdneho exekútora a predpoklady na výkon funkcie súdneho exekútora, Zodpovednosť súdneho exekútora, Návrh na vykonanie exekúcie, Exekučné tituly, Účastníci konania, Súčinnosť..

BPM Slovakia s.r.o.
Určovacie žaloby a premlčanie podľa Obchodného a Občianskeho zákonníka
0 hodnotení

Druhy súdnych konaní Určovacie žaloby Naliehavý právny záujem Preklúzia Premlčanie podľa Občianskeho zákonníka Premlčanie podľa Obchodného zákonníka Diskusia JUDr. Pavel..

BPM Slovakia s.r.o.
Zobratiť všetky...