https://sk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=16NFXWcKYQDKi_SBGPvkGKQO.D3ibVg0G859.3lDEDH.p7/fastid=cxijhwrgujskyjgrnhwhwhbiirmh/stparam=rppqqpefsr/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.gestopremesto.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_campaign=gesto-pre-rodicov-062020~gde~hlasovanie&utm_content=eduworld~titulka~branding~~
Články: Pre študentov
O projekte

Reklama

Portál Eduworld.sk prináša informácie o vzdelávaní, výchove detí a sebarozvoji

Eduworld.sk je inšpiratívnym sprievodcom, ako všestranne rozvíjať dieťa od narodenia až do jeho dospelosti. Prevedie vás najdôležitejšími informáciami a výskumami o vývine detí, o ich výchove a vzdelávaní, ale ponúka aj rôzne zaujímavosti. Nahliada do tém rodiny, školy a sebarozvoja detí a dospelých. Zhromažďuje celoslovenskú databázu jaslí, materských, základných, stredných a vysokých škôl, databázy kurzov a školení pre deti i dospelých, databázy detských táborov. Je online platformou, ktorá poskytuje priestor na hodnotenie škôl, kurzov a školení.

 

Našim klientom ponúkame rôzne formáty a druhy reklamy a to bannerovú reklamu, PR články, natívne články alebo zvýhodnené pozície kurzov a škôl v našom vyhľadávaní.

 

>>> Aktuálny CENNÍK 2020 nájdete aj TU.<<<

 

Marketingové a obchodné oddelenie

obchod@eduworld.sk