Kurzy a školenia

Databáza kurzov a školení z rôznych oblastí. Marketing a obchod, Počítače, Jazykové kurzy, Motivácia a sebarozvoj, Účtovníctvo, Personalistika...

Zobrazenie 1 - 15 z 2606
Zoradiť podľa
Komunikačný kurz
0 hodnotení

Ako zlepšiť svoje podnikanie pomocou komunikácie Tento tréningový kurz je určený pre šéfov, asistentky, predajcov a tých pracovníkov, ktorí sú v osobnom styku so zákazníkom. Cieľom je zlepšiť..

07.07.2022 - 10.07.2022
Košice IV - Barca
Komunikácia
Efektívny marketing
0 hodnotení

Veľkosť písma, farbu podkladu, text reklamy, zaujímavý obrázok – to všetko za vás vymyslí marketingová agentúra alebo váš pracovník. Ale to, ako, kedy a v akej kombinácii máte použiť letáky, e-maily,..

13.07.2022 - 14.07.2022
Košice IV - Barca
Strategický marketig
Seminár o produktivite
0 hodnotení

Spôsoby zvyšovania produktivity práce riadiacich pracovníkov Seminár je určený pre majiteľov, výkonných riaditeľov a vedúcich pracovníkov firmy. Dôraz sa kladie na praktické využitie nadobudnutých..

22.07.2022 - 24.07.2022
Košice IV - Barca
Manažment malých a stredných podnikov
Efektívna práca
0 hodnotení

Seminár je určený pre majiteľov, riaditeľov a vedúcich pracovníkov na vyššom a strednom stupni riadenia. Veľký dôraz sa kladie na praktické využitie údajov. Dozviete sa, čo všetko bráni šéfovi a..

25.07.2022
Nitra
Manažment procesov a činností
Vývoj aplikácií pre Windows a Windows Phone
0 hodnotení

Kurz je určení pre nezamestnaních, ktorý si chcú zvýšiť vedomosti a kompetencie pre uplatnenie sa na trhu práce ako programátor Windows aplikácií.Vývoj aplikácií cez XAML a C#,  C++,  HTML..

01.08.2022 - 16.09.2022
Rimavská Sobota
Programovacie nástroje
Seminár o predaji
0 hodnotení

Tento seminár poskytuje účastníkom komplexné, praktické vzdelanie v oblasti vedenia predajného rozhovoru. Obsahuje množstvo praktických cvičení a tréningov, ktoré umožnia jeho absolventovi v krátkom..

05.08.2022 - 06.08.2022
Nitra
Úspešný predajca
Riadenie ľudí
0 hodnotení

Témy: Kto je to dobrý vedúci pracovník? Ako rýchlo rozlíšiť dobrých a slabých podriadených? Čo má a čo nesmie robiť vedúci? Ako sa naučiť organizovať prácu? Ako má vedúci dostať od..

26.09.2022 - 27.09.2022
Košice IV - Barca
Vedenie
DBA - Doctor of Business Administration
0 hodnotení

Doctor of Business Administration | DBA   DBA Doctor of Business Administration (DBA) je navrhnutý tak, aby uspokojil dopyt po doktorandskom obchodnom vzdelávaní, ktoré je ďalším krokom v..

Otvára sa podľa záujmu
Manažment
ŠKOLA TALIANČINY 2021/22
0 hodnotení

Skupinové kurzy talianskeho jazyka od úrovne A1.1 po konverzácie smerujúce k úrovni C1.  1. ročník / A1.1 / Utorky 18,10-19,40 4. ročník / A2.2 / Pondelky 16,30-18,00   5. ročník / B1.1..

Otvára sa podľa záujmu
Taliančina
Supervízia
0 hodnotení

Profil absolventa: Absolvent vzdelávacieho programu získa teoretické vedomosti o supervízii, skupinových procesoch a didaktike. Je schopný empatický pochopiť a akceptovať supervidovaného poradcu pri..

Otvára sa podľa záujmu
Kariérny rast a vzdelávací plán
Jiří Halda: Emocionálne dozrievanie a jeho kľúčové podmienky
0 hodnotení

Nástup do jaslí, škôlky či školy často býva nesmierne stresujúcim a emočne náročným obdobím ako pre dieťa, tak aj pre rodiča. Ako však spoznáme, či je na túto udalosť dieťa pripravené? Aké zručnosti..

Otvára sa podľa záujmu
Kurzy pre rodičov
Business Intelligence and Data Mining
0 hodnotení

This course will equip you with the essential skills and credentials to demonstrate your new skills and add extra value to your CV. On successful completion of the course, you will gain a solid..

Otvára sa podľa záujmu
IT manažment
Website Developer Training Course For Wordpress
0 hodnotení

This extensive website developer training course for WordPress course has been designed to equip you with the essential knowledge and skills needed to become an expert WordPress developer and will..

Otvára sa podľa záujmu
IT manažment
Digital Marketing Professional at QLS Level 5
0 hodnotení

If you are self-taught and want to further develop your skills this digital marketing professional at QLS level 5 course will provide you with the core knowledge and advanced skills you need to..

Otvára sa podľa záujmu
Marketing služieb
Práca s rozmanitosťou v triede
0 hodnotení

Práca s rozmanitosťou v triede Budeme sa venovať 4 základným otázkam, ktoré pomáhajú vytvárať priestor v triede pre každého žiaka a zároveň zabraňujú vzniku šikany:1. Ako posilniť sebavedomie..

Otvára sa podľa záujmu
Školstvo