Články: Pre študentov
O projekte

Kurzy a školenia

Databáza kurzov a školení z rôznych oblastí. Marketing a obchod, Počítače, Jazykové kurzy, Motivácia a sebarozvoj, Účtovníctvo, Personalistika...

Zobrazenie 1 - 15 z 2138
Zoradiť podľa
Kompetenčné modely
0 hodnotení

Kompetenčné modely patria medzi relatívne pokročilé nástroje rozvoja ľudských zdrojov. Umožňujú presné diagnostikovanie rozvojovej úrovne zamestnanca a následne hodnotenie. Takisto vedia pomôcť pri..

23.10.2020
Rozvoj osobnosti
Staň sa majstrom komunikácie
0 hodnotení

Komunikačné techniky - neverbálna, asertívna, nenásilná Stáva sa vám, že vás zaskočí situácia či prejav druhého a vy stratíte reč? Chcete vedieť vyjadriť svoje názory a potreby tak, aby vám..

24.10.2020
Motivácia a sebarozvoj
Identifikácia vzdelávacích potrieb zamestnancov
0 hodnotení

Efektivita vzdelávania zamestnancov je daná okrem iného aj tým, že je presne určené, kto sa má v čom rozvíjať a vzdelávať. Plošné vzdelávanie, ktoré by sa dalo charakterizovať ako všetko pre všetkých..

26.10.2020
Rozvoj osobnosti
Ako podnikať v čase mimoriadnej situácie
0 hodnotení

Čo robiť v mimoriadnej situácii? Čomu sa určite vyhnúť v mimoriadnej situácii? Mám čakať alebo môžem z mimoriadnej situácie niečo získať? Ako sa zachovať ako šéf firmy v mimoriadnych..

26.10.2020
Strategický manažment
Projektové riadenie - nástroje a techniky
0 hodnotení

Školenie Projektového riadenia predá účastníkom dôležité tipy z praxe a upozorní na tie najčastejšie chyby. Prebraný bude celý projektový cyklus. Naučíte sa definovať rozsah projektu a rozvrhnúť..

26.10.2020 - 27.10.2020
Bratislava V - Petržalka
Projektové a procesné riadenie
Asertivita pre citlivých ľudí. ONLINE
0 hodnotení

Priateľskému a citlivému človeku záleží na tom, ako sa cítia iní ľudia. Je vždy pripravený pomôcť a je veľkorysý. Niektorí ľudia si však jeho láskavosť a veľkorysosť vysvetľujú ako jeho slabosť a..

27.10.2020
Bratislava I - Staré Mesto
Motivácia a sebarozvoj
Základy neverbálnej komunikácie
0 hodnotení

Neverbálna komunikácia je  veľmi dôležitou súčasťou našich komunikačných interakcií. Slová vravia jedno ale telom sa klamať nedá a tak gestá, mimika, pozícia tela môžu hovoriť niečo celkom..

27.10.2020
Motivácia a sebarozvoj
Seminár o produktivite
0 hodnotení

Témy: Čo šéf musí a čo nesmie urobiť, aby udržal schopných ľudí? Stačia na to peniaze? Prečo strácajú pracovníci chuť do práce? Prečo ľudia robia práve u mňa? Mám ešte chuť chodiť do práce ako..

27.10.2020 - 29.10.2020
Nitra
Manažment malých a stredných podnikov
BREXIT & COLNÉ POSTUPY
0 hodnotení

BREXIT a zavedenie a ukončenie prechodného obdobia Riziká spojené s BREXITOM v uplatňovaní colných postupov (platnosť AEO, kumulácia pôvodu a iné) Časové lehoty pre dočasné uskladnenie, voľný..

27.10.2020
Trnava
Colná problematika
Ochutnaj, čo je koučing
0 hodnotení

Koučing rozvíja potenciál a pomáha vám nájsť vlastné cesty a riešenia. Náš kurz vás naučí základné nástroje koučingu, ktoré budete schopní použiť pri koučovaní seba aj iných. Tak, ako budete vďaka..

28.10.2020
Bratislava - vymazane
Motivácia a sebarozvoj
Emočná inteligencia - ako zvládať hnev v práci. ONLINE
0 hodnotení

Predstavte si nepríjemného kolegu, alebo zamestnanca, ktorý síce podáva vysoké výkony, ale stále má deštruktívne poznámky. Útočí na kolegov, aj na vás a namiesto toho, aby problémy riešil, tak ich..

28.10.2020
Bratislava I - Staré Mesto
Motivácia a sebarozvoj
Ako riadiť a motivovať ľudí
0 hodnotení

Témy: Ako odstrániť stres? Prečo musím pracovať viac ako 8 hodín? Za čo platiť svojich ľudí? Prečo podriadení neplnia príkazy? Ako správne delegovať veci? Ako správne motivovať ľudí? Ako..

28.10.2020
Manažment malých a stredných podnikov
Zákon o spotrebnej dani z minerálneho oleja
0 hodnotení

Program seminára:  predmet úpravy a základné pojmy správa dane, predmet dane základ dane, výpočet dane, sadzba dane oslobodenie od dane vznik daňovej povinnosti, osoba povinná,..

28.10.2020
Trnava
Colná problematika
Vyhlásenia dodávateľov - použitie, vyhotovenie
0 hodnotení

Program školenia: Vysvetlenie účelu vyhlásení dodávateľov (čl. 61 VNK CKÚ)  Objasnenie významu nepreferenčného a preferenčného pôvodu tovaru – informatívne  Vymedzenie pojmov podľa čl. 37 DNK..

29.10.2020
Trnava
Colná problematika
V mestečku matematikovo - Geometria a meranie
0 hodnotení

Budeme v mestečku Matematikovo sledovať vzťahy medzi obyvateľmi, stavať cesty, plánovať dovolenky...  Ten, kto doteraz vnímal geometriu ako vedu náročnú pochopí, že v jednoduchosti je KRÁSA. ..

30.10.2020
Školstvo
Predchádzajúca strana
Nasledujúca strana