Granty

Máte zaujímavý nápad na zlepšenie života vo vašom okolí? Tesco vám pomôže

Začalo sa prihlasovanie do 10. edície grantového programu Vy rozhodujete, my pomáhame a potrvá do 14. novembra 2021.

Ako zvýšiť u detí motiváciu vzdelávať sa? Moderné školy si získajú malých aj veľkých

Lámete si hlavu nad tým, ako motivovať deti vo vašej škole k väčšiemu záujmu o učenie? Ako vytvoriť podporné prostredie, kde deti budú chodiť s nadšením? Teraz máte jedinečnú príležitosť zamyslieť sa, čo môžete urobiť inak a získať na to finančnú podporu v novej výzve filantropického programu Gesto pre mesto Moderná škola.

Nadácia Orange podporí digitálnu gramotnosť sumou 80 000 eur: Na prihlásenie sa do projektu e-Školy pre budúcnosť ostávajú len 2 dni

Už osem rokov Nadácia Orange prostredníctvom svojho grantového programu e-Školy pre budúcnosť podporuje digitálne vzdelávanie na školách. Zároveň sa snaží motivovať učiteľov k tomu, aby zlepšovali digitálne zručnosti žiakov, viedli ich k zodpovednému správaniu v online priestore a rozvíjali ich kritické myslenie.

Nadácia Orange rozdá školám 80 000 eur na podporu digitálneho vzdelávania

Učitelia čelili od minulého roka azda najväčšej pracovnej výzve. Po príchode pandémie sa museli prispôsobiť novému spôsobu výučby. Prechodom na dištančné štúdium sa tak zvýšili nároky aj na digitálnu gramotnosť žiakov a študentov.

Máte chuť zmeniť život vo vašej komunite? Grant Poštovej banky podporí tie najlepšie projekty sumou spolu až 30 000 eur

Projekt Nápad pre 3. generácie otvára grant už po šiestykrát. Aj tento rok podporí tie najzaujímavejšie projekty sumou spolu až 30 000 eur. Projekty, ktoré pomôžu zlepšiť život práve vo vašej komunite môžete prihlásiť už od dnešného dňa.

Urobte radosť malým alebo veľkým! Na váš dobrý nápad teraz môžete získať 2000 eur

So slnečnými lúčmi leta sme konečne začali vidieť budúcnosť optimistickejšie. A dôvodov na radosť môže byť ešte viac. Stačí, ak si napríklad svoj dobrý nápad nenecháte pre seba a zapojíte sa do výzvy Gesto pre radosť.

Amatérske športové kluby môžu podať žiadosť o príspevok v rámci výzvy na ich podporu

Fond na podporu športu spustil proces predkladania žiadostí o finančný príspevok určený pre amatérske športové kluby a organizácie na zmiernenie negatívnych následkov pandémie ochorenia COVID-19.

Slováci chcú zlepšovať svoje okolie, pomôže im grant z Tesca

Pomoc komunitám bude tento rok dôležitejšia než kedykoľvek predtým. Uvedomuje si to aj reťazec Tesco, ktorý sa aj v čase pandémie vytrvalo stará o miestne komunity vo všetkých regiónoch Slovenska, kde pôsobí. Aj preto reťazec už deviatykrát spúšťa novú edíciu grantového programu Vy rozhodujete, my pomáhame.