Granty

Školy môžu získať podporu na projekty pre kritické myslenie a boj proti hoaxom

Školy sa môžu prihlásiť do výzvy na rozvojové projekty zamerané na podporu kritického myslenia a predchádzania hoaxom v školskom prostredí. Termín na predkladanie žiadostí je do 28. septembra.

Školy a organizácie môžu žiadať o financie na podporu vzdelávania detí

Školy a organizácie môžu žiadať o financie na podporu vzdelávania detí. Nadácia SPP vyhlásila nový ročník grantového programu SPPravmeTo 2023, v ktorom prerozdelí 100.000 eur. Projekty je možné prihlasovať do 8. októbra.

Máte nápad, ako zlepšiť svoje okolie? Tesco ponúka stovky eur na jeho realizáciu

Máte nápad, ako zlepšiť svoje okolie, len vám chýbajú financie? Poradíme vám, ako sa môžete jednoducho dostať k stovkám eur pre svoj projekt.

Chcete zlepšiť život vo svojom meste? Získajte špeciálny narodeninový finančný príspevok!

Vídate na prechádzke v parku zničené ihrisko? Chýba vám v materskom centre modernejšie zariadenie, alebo by ste radi podporili vzdelávanie detí? Ak máte dobrý nápad, ako zlepšiť niečo vo svojom okolí, zapojte sa do špeciálnej narodeninovej výzvy Gesto pre mesto a získajte finančný dar.

Žiaci opäť dokázali, že im na budúcnosti planéty záleží

Vďaka školskému vzdelávaciemu programu Recyklohry, ktorého partnerom je aj spoločnosť Orange, sa podarilo minulý rok vyzbierať úctyhodný počet starých mobilov. Zapojili sa nielen školy, ktoré tak robia pravidelne, ale aj niekoľko nováčikov a znovu dokázali, že im záleží na ochrane životného prostredia.

Tesco opäť daruje 170-tisíc eur na podporu projektov po celom Slovensku

Grantový program Tesca -  Vy rozhodujete, my pomáhame – už po 12.-krát pozýva neziskové organizácie, občianske združenia, školy a škôlky, mestá i obce, aby sa uchádzali o finančnú podporu.

Výzva na podporu rozvoja soft skills pre žiakov a učiteľov

Rozvíjajú vaše projekty podnikavosť, iniciatívnosť, kreativitu či spoluprácu u detí, žiakov, študentov alebo učiteľov? Slovak Business Agency vyhlásila výzvu na podporu projektov rozvíjajúcich podnikateľské zručnosti.

Medzinárodný vyšehradský fond spustil výzvu na podporu mobility mládeže

Medzinárodný vyšehradský fond (MVF) otvoril grantovú výzvu V4 Gen na podporu projektov krátkodobej mobility mládeže. Cieľom výzvy na predkladanie návrhov malých grantov je podporovať demokratické hodnoty, občiansku participáciu a cezhraničnú spoluprácu medzi mladými ľuďmi vo veku od 12 do 30 rokov.