Granty

Urobte radosť malým alebo veľkým! Na váš dobrý nápad teraz môžete získať 2000 eur

So slnečnými lúčmi leta sme konečne začali vidieť budúcnosť optimistickejšie. A dôvodov na radosť môže byť ešte viac. Stačí, ak si napríklad svoj dobrý nápad nenecháte pre seba a zapojíte sa do výzvy Gesto pre radosť.

Amatérske športové kluby môžu podať žiadosť o príspevok v rámci výzvy na ich podporu

Fond na podporu športu spustil proces predkladania žiadostí o finančný príspevok určený pre amatérske športové kluby a organizácie na zmiernenie negatívnych následkov pandémie ochorenia COVID-19.

Slováci chcú zlepšovať svoje okolie, pomôže im grant z Tesca

Pomoc komunitám bude tento rok dôležitejšia než kedykoľvek predtým. Uvedomuje si to aj reťazec Tesco, ktorý sa aj v čase pandémie vytrvalo stará o miestne komunity vo všetkých regiónoch Slovenska, kde pôsobí. Aj preto reťazec už deviatykrát spúšťa novú edíciu grantového programu Vy rozhodujete, my pomáhame.

2 000 eur môžu získať najlepšie projekty pre deti a mládež, dajte im váš hlas

V programe Gesto pre mesto teraz môžete dať svoj hlas najlepším projektom v krajoch. Vďaka vám môžu získať 2000 eur.

Získajte príspevok až 20-tisíc eur na projekty pre mládež

Podpora mládeže. To je cieľom aktuálnej výzvy z dielne rezortu školstva zameranej na napĺňanie priorít mládežníckej politiky prostredníctvom projektov.

B. Gröhling: Materské školy sa môžu do výzvy Múdre hranie zapojiť do 1. februára

Materské školy sa majú možnosť do výzvy Múdre hranie, ktorá je určená na nákup detských kníh či didaktických pomôcok, zapojiť už len pár dní.

Nadácia Pontis podporí projekty, ktoré prinášajú inovácie vo vzdelávaní

Nadácia Pontis hľadá občianske organizácie a startupy, ktoré do vzdelávania prinášajú inovatívne prístupy, ako aj riešenia na zmiernenie dopadu pandémie, či riešenia na prístup k vzdelávaniu pre všetkých žiakov.

Získajte 2 000 eur a zlepšite online vzdelávanie detí

Filantropický program Raiffeisen banky Gesto pre mesto už roky pomáha zlepšovať kvalitu života okolo nás a podáva pomocnú ruku tam, kde je to najviac potrebné. Tentoraz je hlavnou témou DIGITÁLNA TRIEDA.