Granty

Pomôžte zlepšiť život na Slovensku, Tesco podporí až 231 lokálnych projektov sumou 170-tisíc eur

Máte nápad, ako zlepšiť život na Slovensku? Teraz máte jedinečnú šancu získať peniaze na svoj projekt, ktorý pomôže komunitám. Tesco spúšťa už 15. edíciu grantového programu Vy rozhodujete, my pomáhame na podporu lokálnych projektov. Prihlasovanie projektov trvá až do 5. mája 2024 cez webstránku grantu.

Súťaž Greenfluenceri a energia motivuje študentov k udržateľnému mysleniu

Súťaž, zameraná na problematiku efektívneho využívania energie a ochrany životného prostredia, ktorá minulý školský rok zaznamenala u študentov veľký ohlas, vstupuje do ďalšieho ročníka.

Získajte grant od Tesca, vítaný je každý projekt pre zlepšenie života na Slovensku

Školy, škôlky, samosprávy, centrá voľného času, útulky, občianske združenia či neziskové organizácie môžu svoj nápad prihlásiť elektronicky cez webstránku grantu až do 5. novembra 2023.

Nový grantový program Digitálna budúcnosť Nadácie Orange je otvorený

Nadácia Orange otvorila nový grantový program Digitálna budúcnosť pre deti a mladých ľudí zo základných a stredných škôl.

Poštová banka aj tento rok poskytne grant na komunitné projekty

Poštová banka už ôsmykrát otvára grantový program Nápad pre 3 generácie. Sumou 40 000 eur opäť podporí komunitné projekty, ktoré prispievajú k zlepšeniu života v regiónoch a upevňujú  spoluprácu troch generácií – detí a mladých, ľudí v aktívnom veku a seniorov.

Školy môžu získať podporu na projekty pre kritické myslenie a boj proti hoaxom

Školy sa môžu prihlásiť do výzvy na rozvojové projekty zamerané na podporu kritického myslenia a predchádzania hoaxom v školskom prostredí. Termín na predkladanie žiadostí je do 28. septembra.

Školy a organizácie môžu žiadať o financie na podporu vzdelávania detí

Školy a organizácie môžu žiadať o financie na podporu vzdelávania detí. Nadácia SPP vyhlásila nový ročník grantového programu SPPravmeTo 2023, v ktorom prerozdelí 100.000 eur. Projekty je možné prihlasovať do 8. októbra.

Máte nápad, ako zlepšiť svoje okolie? Tesco ponúka stovky eur na jeho realizáciu

Máte nápad, ako zlepšiť svoje okolie, len vám chýbajú financie? Poradíme vám, ako sa môžete jednoducho dostať k stovkám eur pre svoj projekt.