Vývin citových vzťahov od narodenia po dospelosť | Webinár

Organizátor kurzu: Inspire Academy
Vývin citových vzťahov od narodenia po dospelosť | Webinár
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
22.06.2021
19:00
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Poplatky
Objednávka
Kontakt

Obsah kurzu

Každý z nás sa rodí do siete určitých vzťahov a či chceme či nie, na ich kvalite záleží nie len to, či prežijeme do dospelosti, ale aj to, aká z nás bude osobnosť. Spôsoby, akými sa vyrovnávame so stresom, regulujeme úzkosti či nadväzujeme nové vzťahy a vychovávame ďalšie generácie z veľkej časti pramenia z prežitkov, ktoré nám naši najbližší pripravili počas detstva a dospievania. Ktoré charakterové črty a modely správania však v skutočnosti preberáme z rodinných vzťahov? Dá sa vymaniť z bludného kruhu rodinnej toxicity? Aké zážitky neoddeliteľne patria k naplnenému detstvu? Môže na povahu dieťaťa vplývať aj vzťah s matkou pred narodením? Spoznajte formatívnu úlohu blízkych rodinných vzťahov! Psychoterapeut a psychiater pre deti a dospievajúcich, Peter Pöthe, vo svojej fascinujúcej online prednáške priblíži najdôležitejšie zážitky, ktoré vznikajú vo vzťahu dieťaťa a matky a tiež významné udalosti, ktoré už dospelý človek zažíva vo vzťahoch s blízkymi osobami v priebehu celého života. Spoločne sa tiež pozrieme na to, ako citové vzťahy s najbližšími osobami ovplyvňujú rast nášho mozgu a úroveň nášho psychického a telesného zdravia. 

 
MUDr. Peter Pöthe
je psychoanalyticky orientovaný psychoterapeut a psychiater pre deti a dospievajúcich. Od roku 1999 pôsobí v súkromnej praxi v Prahe. Je autorom niekoľkých odborných monografií a článkov. Učí detskú psychoterapiu v ČR a SR. Dlhodobo sa venuje liečbe a ochrane traumatizovaných a znevýhodnených detí.

Lektori:

MUDr. Peter Pöthe

Osvedčenie:

Účastník webinára môže získať potvrdenie o účasti

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Zaujal ťa kurz? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac? Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o kurze
Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 Ďalšie ponuky organizátora
Kurzy pre dospelých
 
Vedenie ľudí k zodpovednosti a samostatnosti prostredníctvom komunikácie
0 hodnotení

Počúvate občas od ľudí vety, ktoré vás štvú? Stáva sa vám, že druhí niečo sľúbia, neurobia to a potom sa vyhovárajú? Túžite priviesť druhých k zodpovednosti za ich správanie či dosiahnuť zmenu v ich..

Inspire Academy
Radkin Honzák: Manuál na paniku a úzkosť | Webinár
0 hodnotení

Ako keď si nevšimnete posledný schod, vaše telo je plné nahnevaných včiel, na hlavu vám padá celé nebo alebo sa topíte a neviete, ako vyplávať nad hladinu. Tak niektorí ľudia popisujú svoju..

Inspire Academy
Emočné dozrievanie a vývinová psychológia | Webinár
0 hodnotení

Ako prežíva emócie nenarodené dieťa, batoľa, čerstvý školák či pubertálny tínedžer? Odlišuje ich spôsob prežívania okrem množstva životných skúseností aj samotné zloženie mozgu? Kedy v mysli dieťaťa..

Inspire Academy
Zobratiť všetky...