Radkin Honzák: Manuál na paniku a úzkosť | Webinár

Organizátor kurzu: Inspire Academy
Radkin Honzák: Manuál na paniku a úzkosť | Webinár
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
28.06.2021
19:00
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Objednávka
Kontakt

Obsah kurzu

Ako keď si nevšimnete posledný schod, vaše telo je plné nahnevaných včiel, na hlavu vám padá celé nebo alebo sa topíte a neviete, ako vyplávať nad hladinu. Tak niektorí ľudia popisujú svoju skúsenosť s panickou poruchou, ktorá prichádza bez výstrahy a postihuje ľudí rôznych pováh či profesií omnoho častejšie, než by sme predpokladali. Čo však panické ataky spôsobuje? Ako sa žije s neustálou hrozbou, že vás zachváti nepredstaviteľný strach a úzkosť? Dá sa táto choroba duše liečiť a ako pristupovať k milovanej osobe, ktorá touto chorobou trpí? Spoznajte tŕnisté úskalia nášho mozgu a zistite, ako účinne bojovať proti „infarktu duše”! Vážený psychiater Radkin Honzák nám priblíži svoje postrehy a skúsenosti založené na dlhoročnej praxi v liečbe tejto choroby a ukáže, prečo terapia úzkostných porúch nie je iba otázkou etiky, ale aj kategorickým imperatívom. 

 
MUDr. Radkin Honzák, CSc.
je popredný český psychiater, publicista a pedagóg. Na svojom úspešnom blogu sa vyjadruje k súčasnému dianiu a je autorom viacerých populárno-náučných kníh o psychológii. Honzák vyštudoval všeobecné lekárstvo na Univerzite Karlovej v Prahe. Zaoberal sa výskumom výživy, spánku a stresu. Neskôr sa špecializoval na psychiatriu, psychoterapiu a psychosomatický prístup. Bol členom etickej komisie CAHBI v Štrasburgu, viedol Oddelenie lekárskej psychológie, psychoterapie a psychosomatiky 1. LF UK, pôsobil na Psychiatrickej katedre IPVZ a tiež v Psychiatrickej nemocnici v Bohniciach.

Odborný garant:

MUDr. Radkin Honzák, CSc.

Osvedčenie:

Účastník webinára môže získať potvrdenie o účasti

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Zaujal ťa kurz? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac? Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o kurze
Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 Ďalšie ponuky organizátora
Kurzy pre dospelých
 
Vývin citových vzťahov od narodenia po dospelosť | Webinár
0 hodnotení

Každý z nás sa rodí do siete určitých vzťahov a či chceme či nie, na ich kvalite záleží nie len to, či prežijeme do dospelosti, ale aj to, aká z nás bude osobnosť. Spôsoby, akými sa vyrovnávame so..

Inspire Academy
Vedenie ľudí k zodpovednosti a samostatnosti prostredníctvom komunikácie
0 hodnotení

Počúvate občas od ľudí vety, ktoré vás štvú? Stáva sa vám, že druhí niečo sľúbia, neurobia to a potom sa vyhovárajú? Túžite priviesť druhých k zodpovednosti za ich správanie či dosiahnuť zmenu v ich..

Inspire Academy
Emočné dozrievanie a vývinová psychológia | Webinár
0 hodnotení

Ako prežíva emócie nenarodené dieťa, batoľa, čerstvý školák či pubertálny tínedžer? Odlišuje ich spôsob prežívania okrem množstva životných skúseností aj samotné zloženie mozgu? Kedy v mysli dieťaťa..

Inspire Academy
Zobratiť všetky...