Vladimír Beneš: Cesta do hlbín mozgu

Organizátor kurzu: Inspire Academy
Vladimír Beneš: Cesta do hlbín mozgu
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
13.03.2021
18:00
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Poplatky
Objednávka
Kontakt

Obsah kurzu

Mozog nie je iba iba orgán, je to samostatný vesmír v našej hlave, ktorý zhmotňuje skutočnú esenciu našej mysle a našej duše, je naším začiatkom aj koncom či najdokonalejším počítačom, ktorý riadi všetky funkcie nášho tela. Čo sa však stane, keď sa v tomto výnimočnom orgáne vyskytne chyba? Vydajte sa na cestu do hlbín mozgu so známym českým neurochirurgom, Vladimírom Benešom! Ten nám vo svojej prednáške predostrie leporelo odborných, ale aj osobných a systémových aspektov neurochirurgie a neurovied vo všeobecnosti a z ich pohľadu zodpovie na otázky: „Kto sme, odkiaľ prichádzame, kam ideme?" Spoločne si priblížime nesmierne pokroky, ktoré tieto vedy za posledné dekády dosiahli, možnosti liečby, ktoré v súčasnosti neurochirurgia ponúka ale aj idey a vízie, ako sa bude rozvíjať v budúcnosti. 

prof. MUDr. Vladimír Beneš, DrSc.
je najznámejší český neurochirurg a jeden z najlepších odborníkov na svete. Je absolventom Lekárskej fakulty Karlovej Univerzity v Plzni. Medzi rokmi 1978 a 1997 pôsobil na neurochirurgickom oddelení Masarykovej nemocnice v Ústí nad Labem, kde bol od roku 1996 prednostom oddelenia. Od roku 1996 do roku 2020 bol prednostom neurochirurgickej kliniky Ústrednej vojenskej nemocnice v Prahe a na 1. Lekárskej fakulte Karlovej Univerzity. Niekoľko rokov bol prezidentom Európskej asociácie neurochirurgických spoločností a dodnes je členom Svetovej akadémie neurochirurgov, ktorú tvorí iba osem desiatok špičkových lekárov z celej planéty.

Osvedčenie:

Účastník webinára získa potvrdenie o účasti

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Zaujal ťa kurz? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac? Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o kurze
Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 Ďalšie ponuky organizátora
Kurzy pre dospelých
 
Vývin citových vzťahov od narodenia po dospelosť | Webinár
0 hodnotení

Každý z nás sa rodí do siete určitých vzťahov a či chceme či nie, na ich kvalite záleží nie len to, či prežijeme do dospelosti, ale aj to, aká z nás bude osobnosť. Spôsoby, akými sa vyrovnávame so..

Inspire Academy
Vedenie ľudí k zodpovednosti a samostatnosti prostredníctvom komunikácie
0 hodnotení

Počúvate občas od ľudí vety, ktoré vás štvú? Stáva sa vám, že druhí niečo sľúbia, neurobia to a potom sa vyhovárajú? Túžite priviesť druhých k zodpovednosti za ich správanie či dosiahnuť zmenu v ich..

Inspire Academy
Radkin Honzák: Manuál na paniku a úzkosť | Webinár
0 hodnotení

Ako keď si nevšimnete posledný schod, vaše telo je plné nahnevaných včiel, na hlavu vám padá celé nebo alebo sa topíte a neviete, ako vyplávať nad hladinu. Tak niektorí ľudia popisujú svoju..

Inspire Academy
Zobratiť všetky...