Bieda a zlyhanie otcov: kam sa stratili? | Webinár

Organizátor kurzu: Inspire Academy
Bieda a zlyhanie otcov: kam sa stratili? | Webinár
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
12.07.2021
19:00
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Objednávka
Kontakt

Obsah kurzu

O dnešnom otcovi sa niekedy hovorí, že je slabý, na úteku, alebo stratený vo virtuálnom svete, pri čom úlohu autority a symbolu pevného poriadku dávno zavesil na klinec. Na druhú stranu však býva častejšie ochotný prejaviť svojim deťom bezpodmienečnú lásku, tráviť s nimi čas a učiť ich vyjadrovať svoje pocity. Je preto súčasná doba obdobím zlyhania otcov alebo ich renesanciou? Akú rolu by mal otec v rodine zastávať? Ako by mala vyzerať spolupráca medzi mužom a ženou? Aký je vplyv otca na výchovu detí, čo pre dieťa znamená existencia dobrého mužského vzoru a ako na ne vplýva jeho absencia? Spoznajte unikátnu a stále sa meniacu úlohu otcov vo výchove a zistite, že rozdiel medzi otcom a oteckom nie je iba v zopár písmenách! Známy lektor Jiří Halda nám počas svojej online prednášky, určenej pre ženy aj mužov, priblíži historický vývoj roly otca, od obdobia starovekého Ríma až po súčasnosť, a hovoriť bude aj o prechodových rituáloch a pocite osamotenia dnešných mladých mužov. Spoločne sa tiež pozrieme aj na vplyv nezvyčajného rozmachu technológií na otcovstvo, postupné sťahovanie do virtuálnej reality a nebezpečenstvá, ktoré tam na muža čakajú. 
 
 
Mgr. Jiří Halda 
je učiteľ, špeciálny pedagóg, logopéd, lektor, rodinný terapeut a diagnostik. Špecializuje sa na deti predškolského veku. Zameriava sa predovšetkým na problematiku výchovy detí, predškolskej zrelosti a procesov učenia. Je absolventom Pedagogickej fakulty v Hradci Králové a Univerzity Palackého v Olomouci. V rokoch 1993 – 2006 pôsobil ako učiteľ a špeciálny pedagóg na základných a špeciálnych školách a v Pedagogicko-psychologickej poradni v Olomouci. Od roku 2006 pôsobí ako lektor, diagnostik, intervent a personálny poradca.

Lektori:

Jiří Haldaˇ

Osvedčenie:

Účastník webinára môže získať potvrdenie o účasti

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Zaujal ťa kurz? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac? Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o kurze
Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 Ďalšie ponuky organizátora
Kurzy pre dospelých
 
Vývin citových vzťahov od narodenia po dospelosť | Webinár
0 hodnotení

Každý z nás sa rodí do siete určitých vzťahov a či chceme či nie, na ich kvalite záleží nie len to, či prežijeme do dospelosti, ale aj to, aká z nás bude osobnosť. Spôsoby, akými sa vyrovnávame so..

Inspire Academy
Vedenie ľudí k zodpovednosti a samostatnosti prostredníctvom komunikácie
0 hodnotení

Počúvate občas od ľudí vety, ktoré vás štvú? Stáva sa vám, že druhí niečo sľúbia, neurobia to a potom sa vyhovárajú? Túžite priviesť druhých k zodpovednosti za ich správanie či dosiahnuť zmenu v ich..

Inspire Academy
Radkin Honzák: Manuál na paniku a úzkosť | Webinár
0 hodnotení

Ako keď si nevšimnete posledný schod, vaše telo je plné nahnevaných včiel, na hlavu vám padá celé nebo alebo sa topíte a neviete, ako vyplávať nad hladinu. Tak niektorí ľudia popisujú svoju..

Inspire Academy
Zobratiť všetky...