Emočné dozrievanie a vývinová psychológia | Webinár

Organizátor kurzu: Inspire Academy
Emočné dozrievanie a vývinová psychológia | Webinár
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
30.06.2021
19:00
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Objednávka
Kontakt

Obsah kurzu

Ako prežíva emócie nenarodené dieťa, batoľa, čerstvý školák či pubertálny tínedžer? Odlišuje ich spôsob prežívania okrem množstva životných skúseností aj samotné zloženie mozgu? Kedy v mysli dieťaťa vznikajú schopnosti prijímať, spracovávať a regulovať svoje emócie a ako začať s ich podporou v čo najskoršom veku? Do akej miery je spôsob, ktorým prežívame emócie dedične podmienený a aké rôzne faktory vplývajú na jeho ďalší rozvoj? Prečo niektoré deti emočne dozrievajú neskôr ako iné a aké míľniky existujú v emočnom vývoji človeka? Spoznajte princípy vývinovej psychológie a zistite, ako v mysli dieťaťa včas postaviť základy empatie a pozitívneho sebahodnotenia! Popredná odborníčka v oblasti vývinovej psychológie a psychológie dieťaťa, Marie Vágnerová, nás vo svojej online prednáške prevedie psychickým vývinom dieťaťa od prenatálneho obdobia až po významné zmeny v období puberty a adolescencie a ukáže nám, ako psychickým prejavom jednotlivých fáz prispôsobiť výchovu. 

 
Prof. PhDr. RNDr. Marie Vágnerová, CSc.
je psychologička, popredná odborníčka v oblasti psychológie detí a vývinovej psychológie. Vyštudovala odbor psychológia na Filozofickej fakulte a odbor genetika na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Karlovej. Pracovala ako klinická psychologička s deťmi so zrakovým a telesným postihnutím, ale aj v Psychiatrickom centre Praha, a v centre pre náhradnú rodinnú starostlivosť. Vyučovala na Pedagogickej fakulte UK a Husitskej teologickej fakulte UK. Zaoberá sa vývinovou psychológiou, psychopatológiou a psychológiou chorých a postihnutých. Psychológiu spája s biologickými disciplínami, predovšetkým s genetikou a neuropsychológiou. Je autorkou mnohých monografií, vysokoškolských učebníc a metodických príručiek.

Lektori:

prof. PhDr. RNDr. Marie Vágnerová, CSc.

Osvedčenie:

Účastník webinára môže získať potvrdenie o účasti

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Zaujal ťa kurz? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac? Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o kurze
Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 Ďalšie ponuky organizátora
Kurzy pre dospelých
 
Vývin citových vzťahov od narodenia po dospelosť | Webinár
0 hodnotení

Každý z nás sa rodí do siete určitých vzťahov a či chceme či nie, na ich kvalite záleží nie len to, či prežijeme do dospelosti, ale aj to, aká z nás bude osobnosť. Spôsoby, akými sa vyrovnávame so..

Inspire Academy
Vedenie ľudí k zodpovednosti a samostatnosti prostredníctvom komunikácie
0 hodnotení

Počúvate občas od ľudí vety, ktoré vás štvú? Stáva sa vám, že druhí niečo sľúbia, neurobia to a potom sa vyhovárajú? Túžite priviesť druhých k zodpovednosti za ich správanie či dosiahnuť zmenu v ich..

Inspire Academy
Radkin Honzák: Manuál na paniku a úzkosť | Webinár
0 hodnotení

Ako keď si nevšimnete posledný schod, vaše telo je plné nahnevaných včiel, na hlavu vám padá celé nebo alebo sa topíte a neviete, ako vyplávať nad hladinu. Tak niektorí ľudia popisujú svoju..

Inspire Academy
Zobratiť všetky...