Myšlienkové mapy a vizuálne plánovanie | Webinár

Organizátor kurzu: Inspire Academy
Myšlienkové mapy a vizuálne plánovanie | Webinár
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
17.06.2021
19:00
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Objednávka
Kontakt

Obsah kurzu

Ste zahltení informáciami a nedarí sa vám utriediť si myšlienky? Termín pracovného brainstormingu sa blíži a vy stále nemáte žiadne nápady? Túžite nakopnúť svoju kreativitu, zefektívniť svoje štúdium alebo vniesť trochu poriadku do svojho života? Naučte sa brázdiť nekonečný priestor vašej mysle prostredníctvom myšlienkovej mapy! Tento šikovný nástroj vizualizácie myšlienok prirodzene zrkadlí to, ako naša myseľ pracuje, pretože na rozdiel od lineárnych zoznamov, na ktoré sme zvyknutí, zahŕňa okrem slov aj obrazy, čísla, logiku či rytmus a orientáciu v priestore. V online prednáške pedagóga, informačného vedca a edTechového inovátora, Michala Černého, si povieme, ako myšlienkové mapy fungujú, akým spôsobom ich tvoriť a hľadať vďaka nim nové prepojenia, zistíme, v akých oblastiach pracovného či osobného života sa dajú využiť a pozrieme sa tiež na online a offline nástroje, ktoré nám s tvorbou máp pomôžu. 


RNDr. Michal Černý
je pedagóg, publicista, univerzitný asistent, informačný vedec a edTechový inovátor. Od roku 2012 pôsobí na Filozofickej fakulte Masarykovej univerzity na Katedre informačných štúdií a knihovníctva, dlhodobo však spolupracuje s mnoho ďalšími inštitúciami. Je externým spolupracovníkom Národného pedagogického inštitútu, expert na Ministerstve práce a sociálnych vecí a na Českej školskej inšpekcii. Je absolventom doktorského štúdia Obecných otázok fyziky a v súčasnosti pôsobí ako doktorský študent sociálnej pedagogiky. Pravidelne prednáša na konferenciách, seminároch či medzinárodných fórach. Je asistentom na Katedre informačných štúdií a knihovníctva a pôsobí tiež na Pedagogickej fakulte. Je autorom mnohých vedeckých monografií, popularizačných kníh a recenzovaných článkov. Domnieva sa, že práve na spojení vedných disciplín sa ukazujú fenomény a problémy, ktoré má zmysel skúmať. Z tohto presvedčenia pramení široká rozmanitosť v jeho publikačnej činnosti, ktorá zahŕňa oblasti filozofie, pedagogiky, historiografie, teológie, informatiky, sociológie, knihovníctva, informačných vied a fyziky.

Lektori:

Michal Černý

Osvedčenie:

Účastník webinára získa potvrdenie o účasti

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Zaujal ťa kurz? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac? Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o kurze
Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 Ďalšie ponuky organizátora
Kurzy pre dospelých
 
Vývin citových vzťahov od narodenia po dospelosť | Webinár
0 hodnotení

Každý z nás sa rodí do siete určitých vzťahov a či chceme či nie, na ich kvalite záleží nie len to, či prežijeme do dospelosti, ale aj to, aká z nás bude osobnosť. Spôsoby, akými sa vyrovnávame so..

Inspire Academy
Vedenie ľudí k zodpovednosti a samostatnosti prostredníctvom komunikácie
0 hodnotení

Počúvate občas od ľudí vety, ktoré vás štvú? Stáva sa vám, že druhí niečo sľúbia, neurobia to a potom sa vyhovárajú? Túžite priviesť druhých k zodpovednosti za ich správanie či dosiahnuť zmenu v ich..

Inspire Academy
Radkin Honzák: Manuál na paniku a úzkosť | Webinár
0 hodnotení

Ako keď si nevšimnete posledný schod, vaše telo je plné nahnevaných včiel, na hlavu vám padá celé nebo alebo sa topíte a neviete, ako vyplávať nad hladinu. Tak niektorí ľudia popisujú svoju..

Inspire Academy
Zobratiť všetky...