Virtual Tour: Černobyľ

Organizátor kurzu: Inspire Academy
Virtual Tour: Černobyľ
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
29.03.2021
18:00
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Poplatky
Objednávka
Kontakt

Obsah kurzu

Bol dejiskom jednej z najväčších katastrof moderných dejín. Z večera do rána obrátil na ruby životy miliónov ľudí, stvoril nedobrovoľných hrdinov i neúmyselných zloduchov a kedysi moderné sovietske mesto naveky zabalil do oblaku rádioaktívneho prachu. Černobyľ svetu ukázal, aká je daň za pokrok. Ťaživá atmosféra jeho trosiek a ozveny zničených životov však dodnes nedajú spávať mnohým odvážlivcom, ktorí sa sem pod nálepkou temného turizmu vracajú, aby dokumentovali jeho postupné zmeny. Fascinuje aj vás jeho tragický príbeh? Zažite návštevu Černobylu, pri ktorej sa nebudete báť slobodne nadýchnuť! Cestovateľ a dobrodruh Rostislav Néték nás prevedie spustošenými ulicami mesta duchov Pripjať bez toho, aby sme museli opustiť pohodlie domova. Vo virtuálnej prehliadke zavítame aj do ožívajúceho, relatívne normálne fungujúceho mesta Černobyľ, navštívime tiež radar Duga, ako vytrhnutý z filmov o Jamesovi Bondovi a na záver nás naše kroky dovedú až k miestu, kde to všetko začalo - elektrárni V. I. Lenina. 

Mgr. Rostislav Nétek, Ph.D.
je odborným asistentom na Katedre geoinformatiky Univerzite Palackého, jeho prácou sú teda mapy. A mapy zvádzajú k cestovaniu. Či už pracovne alebo súkromne precestoval cez 40 krajín sveta. Minimálne jeden mesiac v roku trávi v zahraničí.

Osvedčenie:

Účastník webinára získa potvrdenie o účasti

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Zaujal ťa kurz? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac? Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o kurze
Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Envirozážitok
IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže

Ďalšie ponuky organizátora
Kurzy pre dospelých
 
Vývin citových vzťahov od narodenia po dospelosť | Webinár
0 hodnotení

Každý z nás sa rodí do siete určitých vzťahov a či chceme či nie, na ich kvalite záleží nie len to, či prežijeme do dospelosti, ale aj to, aká z nás bude osobnosť. Spôsoby, akými sa vyrovnávame so..

Inspire Academy
Vedenie ľudí k zodpovednosti a samostatnosti prostredníctvom komunikácie
0 hodnotení

Počúvate občas od ľudí vety, ktoré vás štvú? Stáva sa vám, že druhí niečo sľúbia, neurobia to a potom sa vyhovárajú? Túžite priviesť druhých k zodpovednosti za ich správanie či dosiahnuť zmenu v ich..

Inspire Academy
Radkin Honzák: Manuál na paniku a úzkosť | Webinár
0 hodnotení

Ako keď si nevšimnete posledný schod, vaše telo je plné nahnevaných včiel, na hlavu vám padá celé nebo alebo sa topíte a neviete, ako vyplávať nad hladinu. Tak niektorí ľudia popisujú svoju..

Inspire Academy
Zobratiť všetky...