Články: Pre študentov
O projekte

Trendy v online marketingu | Webinár

Organizátor kurzu: Inspire Academy
Trendy v online marketingu | Webinár
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
26.01.2021
18:00
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Objednávka
Kontakt

Obsah kurzu

Aj tá najkrutejšia doba praje pripraveným! Dnes, viac ako kedykoľvek predtým, môže úroveň efektivity online marketingu zachrániť či pochovať vaše podnikanie. Rok zmien pretavil všetky radosti a strasti nášho života z analógu do digitálu a zamiešal kartami aj v oblasti reklamy, ktorá si vyžaduje nové nasadenie inovatívnosti, vynaliezavosti a kreativity. Odložte preto na chvíľu koncepty a algoritmy a príďte načerpať inšpiráciu pre vašu novoročnú marketingovú stratégiu od tých najpovolanejších. Trendy v online marketingu pre rok 2021 nám priblížia Michal Pastier z agentúry Zaraguza, Peter Šebo z PS:Digital a Matúš Lovás z Visibility. 

Hostia budú pútavo rozprávať o:
 Zaraguza / Michal Pastier (Group Creative Director / Co-owner)
Minimalizmus a zjednodušovanie v marketingu - Nečakaným trendom posledných mesiacov je upratovanie marketingovej komunikácie. Burger King predstavil zjednodušenú vizuálnu identitu. Firmy zavádzajú jeden symbol značky namiesto komplikovaných manuálov. Výrobcovia sekajú počet produktov, aby komunikovali len tie podstatné. Aj keď minimalizmus odchádza z našich interiérov, marketéri ho práve objavujú a funguje im.

 
 PS: Digital / Peter Šebo (Founder & CDO)
Viac ako 2020! - V roku 2021 bude všetkého viac, neznamená to však iba dobré správy. Na jednej viac používateľov online, viac e-commerce, viac technológií, no na strane druhej aj viac privacy a chaosu na internete. Aj taký bude podľa mňa rok 2021.

 
 Visibility / Matúš Lovás (Managing Director)
Online bezpečnosť na vlásku - Všade sa o tom hovorí, ale málokto poriadne vie ako to je. Hoaxy, konšpirácie, využívanie a obmedzovanie dát, ochrana osobných údajov a mnohé iné nástrahy onlinu budú číhať v roku 2021 nielen na marketérov oveľa viac, ako predchádzajúce roky. Na čo si dať pozor a ako sa na to pripraviť?

Lektori:

Michal Pastier z agentúry Zaraguza, Peter Šebo z PS:Digital a Matúš Lovás z Visibility

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Zaujal ťa kurz? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac? Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o kurze
Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Podobné kurzy

Ďalšie ponuky organizátora
Kurzy pre dospelých
 
Imunita z pohľadu psychosomatiky
0 hodnotení

Telo a duša a vzťah medzi nimi. Existujú zákonitosti, o ktorých v bežnom živote neuvažujeme. A predsa nám zásadným spôsobom ovplyvňujú život. Sú dostupné každému z nás bez ohľadu na naše vzdelanie...

Inspire Academy
Kurz Rešpektovať a byť rešpektovaný
0 hodnotení

Ako sa zbaviť zlozvykov vo výchove a urobiť z dieťaťa rovnocenného partnera? Zistite v online prednáške známej detskej psychologičky a expertky v oblasti vzdelávania, Jany Nováčkovej, ako do výchovy..

Inspire Academy
Moderná architektúra a interiéry | Webinár
0 hodnotení

Inovácia, utópia, rázne nadradenie funkcie nad formou a ornament ako zločin. Moderna predstavovala pre svet umenia absolútny kultúrny reset a nevyhla sa ani umeniu každodenného života – architektúre..

Inspire Academy
Zobratiť všetky...