Články: Pre študentov
O projekte

Iné kurzy a školenia pre dospelých

Zobrazenie 1 - 15 z 68
Zoradiť podľa
História japonskej animovanej kinematografickej tvorby
0 hodnotení

Popkultúrny fenomén, ktorý k nám dorazil z Japonska ako tsunami. Spoznajte kreslené príbehy o láske i zrade, histórii, snoch aj problémoch, ktoré zachvátili svet. Tento večer bude patriť..

04.03.2021
Iné kurzy
Tomáš Šebek - Chirurg bez hraníc: Nebo nad Jemenom
0 hodnotení

Pomáhal pri živelnej katastrofe na Haiti, ocitol sa vo vojnovom konflikte v Afganistane, zažil náročné podmienky Južného Sudánu a jeho posledná misia ho zaniesla do Jemenu, kde už päť rokov zúri..

09.03.2021
Iné kurzy
Vražda z pohľadu forenznej psychológie
0 hodnotení

Drieme v každom z nás potenciál stať sa vrahom? Kedy nastáva bod zlomu, v ktorom bežná ľudská agresivita prerastie do monštrózneho aktu vraždy? Akú motiváciu musí mať človek, ktorý je schopný zobrať..

11.03.2021
Iné kurzy
Virtual Tour: Černobyľ
0 hodnotení

Bol dejiskom jednej z najväčších katastrof moderných dejín. Z večera do rána obrátil na ruby životy miliónov ľudí, stvoril nedobrovoľných hrdinov i neúmyselných zloduchov a kedysi moderné sovietske..

29.03.2021
Iné kurzy
Ako rozbehnúť vlastný biznis
0 hodnotení

Osem zakladateľov a CEO úspešných slovenských firiem ťa prevedie celým procesom budovania biznisu od nápadu a jeho validácie, cez financovanie, prijímanie zamestnancov, budovanie brandu až po to,..

Otvára sa podľa záujmu
Iné kurzy
KURZ SEBAOBRANY
0 hodnotení

Bojíte sa o seba? Chcete sa cítiť bezpečnejšie? Ponúkame kurz sebaobrany pre ženy a mužov, kde Vás naučíme ako na ulici čeliť nepriateľovi.

Otvára sa podľa záujmu
Lipany
Iné kurzy
Individuálny kurz šitia u vás doma
0 hodnotení

Potrebujete individuálny prístup lektora? Potrebujete si prisposobiť hodiny k svojej náročnej práci? Naplánujte si individuálny Kurz šitia práve tak, ako to vyhovuje len Vám!!!!! Chceli by ste sa..

Otvára sa podľa záujmu
Iné kurzy
Individuálne kurzy šitia vo Vlčanoch
0 hodnotení

Sadli ste si už pred šijací stroj, ale ste sa stratili v množstve gombíkov a slučiek? V tomto prípade je tento kurz šitý práve pre Vás.

Otvára sa podľa záujmu
Iné kurzy
 Kurz taktickej streľby z pištole za znížených svetelných podmienok
0 hodnotení

Dĺžka trvania kurzu streľby: 3 hodiny Počet nábojov: 9 mm Luger - 300 ks (možnosť zakúpenia v cene 60,- €) Prenájom pištole (možnosť prenajatia krátkej zbrane Glock 19/17 - 10,- €/kurz)

Neaktuálny termín
Kurz taktickej streľby: Základná manipulácia so samonabíjacou guľovnicou SA-58 - Puška 1
0 hodnotení

Účasť na streleckom kurze možná aj bez zbrojného preukazu Dĺžka trvania kurzu streľby: 3 hodiny Počet nábojov: 7.62x39 mm - 100 ks (možnosť zakúpenia v cene  100ks/30,- €) Prenájom samopalu vz...

Neaktuálny termín
Strelecký kurz: drill/technika streľby s krátkou zbraňou - Pištoľ
0 hodnotení

Účasť možná aj bez zbrojného preukazu Dĺžka trvania: 6 hodín Počet nábojov: 9 mm Luger - 300 ks (možnosť zakúpenia v cene 60,-€)

Neaktuálny termín
Kurz taktickej streľby ostreľovacou puškou: Drill odstreľovačov
0 hodnotení

Dĺžka trvania streleckého drillu ostreľovačov: 4 hodiny Počet nábojov: 100ks (možnosť zakúpenia 1.50,- €/ks) Zbraň (možnosť prenajatia 10,- €/Remington 700 VTR, Steyr SSG 04)

Neaktuálny termín
Streľba na dlhé vzdialenosti Level 1 - Základná úroveň
0 hodnotení

Participanti sú pri absolvovaní kurzu oboznámení s balistikou, technikou presnej streľby na dlhé vzdialenosti, taktickým odhadom a určovaním vzdialeností, čo po absolvovaní kurzu vyústi do vysokej..

Neaktuálny termín
Bodyguard - Krízové situácie (TBS)
0 hodnotení

Participanti kurzu sú na profesionálnej úrovni pripravovaní na taktickú a bezpečnú prácu s VIP klientom. Prehľad kurzu:   Prvotná reakcia Vyhodnotenie situácie Technické a taktické špecifiká..

Neaktuálny termín
Kurz taktickej streľby: Obranná streľba jednotlivca z krátkej zbrane (bariéry, multitarget) - Pištoľ
0 hodnotení

Účasť na kurze streľby je možná aj bez zbrojného preukazu Dĺžka trvania streleckého výcviku: 4 hodiny Počet nábojov: 9 mm Luger - 300 ks (možnosť zakúpenia v cene 60,- €) Prenájom pištole..

Neaktuálny termín
Predchádzajúca strana
Nasledujúca strana