Vianoce s rodinou

Ako osláviť sviatky bez toho, aby ste svojim deťom kupovali kopu darčekov?

Pokiaľ ide o hračky, menej je viac. Stále znova a znova štúdie zisťujú, že deti sú nápaditejšie a sústredenejšie, keď sú obklopené menším počtom hračiek.

Túžite po tom, aby sa vám v novom roku splnili vaše predsavzatia? Naplánujte si ich spoločne s celou rodinou

Na Nový rok si veľa ľudí dáva novoročné predsavzatia. Niektorým sa podarí ich splniť, ale iní si ich dávajú nanovo každý rok, pretože po niekoľkých týždňoch na ne zabudnú. Hľadáte spôsob, ako zvýšiť šance na skutočné zotrvanie pri pozitívnych zmenách? Skúste to tohto roku spoločne ako celá rodina. Budete sa navzájom povzbudzovať a určite sa vám podarí vaše sny si splniť.

Nápady, ako osláviť s deťmi Silvester

Silvester a Nový rok každý oslavuje po svojom. Niekto má rád program v televízii, niekto chodí do hôr a niekto sa rád zabáva v spoločnosti priateľov alebo rodiny. Ako sa zabaviť na Silvestra spolu s deťmi?

Ako počas Vianoc posilňovať rodinné puto?

Každý rodič túži po krásnych vzťahoch vo svojej rodine. Existuje niekoľko spôsobov, ako sa dopracovať k tomuto cieľu. O chvíľu tu budú Vianoce a vianočné prázdniny. Je to ideálny čas aj na to, aby sme mohli posilňovať vzťahy v rodine.

Predvianočné rodinné aktivity

Predvianočné obdobie, teda čas adventu, je vynikajúcou príležitosťou pre spoločné trávenie času s deťmi. Okrem spoločného pečenia koláčov môžete vyskúšať i ďalšie zaujímavé aktivity. Možno vás niektoré zaujmú a tohto roku ich spoločne s deťmi vyskúšate.

Máte pocit, že čas rýchlo uteká a vy nestíhate prípravu na Vianoce? Zjednodušte si ju

Kde vziať čas na umývanie okien alebo veľké nákupy, keď celý deň zaberie home office, domáce úlohy s deťmi, varenie a bežné upratovanie? Jedno z riešení spočíva v tom, že si tohtoročné Vianoce zjednodušíte. Ako na to?

Ako zabaviť deti počas vianočných sviatkov

Vianočné sviatky sú pre všetkých chvíľkami pohody a oddychu, deti však potrebujú neustále niečo robiť, aby sa nenudili. Prinášame vám niekoľko tipov na to, ako zabaviť deti počas sviatkov.

Inšpirácie na vianočné svietniky

Štedrovečerný stôl sa nezaobíde bez vianočného svietnika. Prinášame vám tipy na jeho výrobu.