Testovanie 5 - piatacké testy

Testovanie 5 2019 bude už v túto stredu

V stredu 20. novembra 2019 sa na základných školách uskutoční Celoslovenské testovanie žiakov 5. ročníka. Žiaci budú testovaní z matematiky a zo slovenského jazyka a literatúry, resp. maďarského jazyka a literatúry.

Kompletné testy z Testovania 5 - 2018 z matematiky a slovenčiny. Zvládli by ste ich?

Včera sa konalo celoplošné testovanie piatakov zo slovenského jazyka a literatúry a matematiky. Zvládli by ste úlohy, s ktorými sa potrápili piataci? Pozrite sa, ako vyzerali kompletné tohtoročné zadania.

Piataci píšu testovanie, preverí ich znalosti z matematiky a vyučovacieho jazyka

Piataci v základných školách píšu v stredu testovanie. Vypĺňa ho 50.470 žiakov z celého Slovenska na zhruba 1470 základných školách.

Kompletné testy z Testovania 5 - 2017 z matematiky a slovenčiny. Zvládli by ste ich?

Dnes sa konalo celoplošné testovanie piatakov zo slovenského jazyka a literatúry a matematiky. Zvládli by ste úlohy, s ktorými sa dnes potrápili piataci? Pozrite sa, ako vyzerali kompletné tohtoročné zadania.

Protestujú proti testovaniu piatakov a vyzývajú rodičov, aby deti nechali doma

Spoločenstvo učiteľov a priateľov slovenčiny vyzýva riaditeľov škôl a učiteľov, aby protestovali proti Testovaniu 5, ktoré sa bude konať v stredu 22. 11. 2017. Vyzývajú aj rodičov piatakov, aby nechali v tento deň svoje deti doma.

Žiaci, ktorí vypĺňali piatacký monitor elektronicky, boli úspešnejší

Piataci, ktorí vypĺňali zadania v Testovaní 5 elektronicky, boli úspešnejší ako ich spolužiaci, ktorí vypĺňali test v papierovej forme. Vyplýva to z výsledkov testovania, ktoré zverejnil Národný ústav certifikovaných meraní vzdelávania (NÚCEM).

Testovanie 5-2016: Výsledky celoslovenského testovania žiakov 5. ročníka ZŠ v školskom roku 2016/2017

NÚCEM zverejnil komplexné výsledky celoslovenského testovania žiakov 5.ročníka základných škôl.

Piatakov čaká v stredu celoplošné Testovanie 5-2016

V stredu, 23. novembra 2016, bude viac než 48 500 piatakov z celého Slovenska vypĺňať celoštátne testy v rámci Testovania 5-2016.