Film

Filmy a seriály, ktoré sa oplatí vidieť na Netflixe

Streamovacie služby nám ponúkujaú stovky filmov, no niekedy je zložité rozhodnúť sa, po ktorom z nich siahnuť. My sme pre vás preto pripravili 10 tipov na filmy či seriály, ktoré sa oplatí pozrieť na Netflixe.

Rodinné filmy, ktoré sa oplatí vidieť na Netflixe

Prinášame vám zoznam rodinných filmov, ktoré sa oplatí pozrieť, napríklad počas sviatkov.

Tipy na rodinné filmy, ktoré pobavia všetkých

Urobte si spoločný rodinný večer, pozrite si dobrý film, ktorý pobaví aj dospelých aj deti. Oddýchnite si a odneste si z filmov posolstvo, ktoré hovorí, že rodina a priatelia sú pre nás to najviac, čo máme.

Najlepšie športové filmy podľa skutočných udalostí, ktoré deťom dodajú tú správnu dávku motivácie

Aj vďaka životným príbehom legendárnych športovcov sa môžu deti naučiť mnohým dôležitým vlastnostiam, vytrvalosti, a tomu, ako sa v živote nevzdávať pri prvých neúspechoch.

Najlepšie filmy o ťažkostiach dospievania

Ak chcete nahliadnuť do duše dospievajúcich, pozrite si výber filmov, ktoré sa zameriavajú na problémy dnešnej mládeže a to, ako sa s nimi mladí vyrovnávajú.

10 filmov, ktoré budú baviť celú rodinu

Ak premýšľate, čo si pozrieť cez sviatočné dni s deťmi v televízii, prinášame vám zopár tipov na filmy, ktoré majú zaujímavé spracovanie, silné príbehy plné lásky, oddanosti, priateľstiev a odvážnych hrdinov. Filmy a rozprávky, ktoré sú poučné a každému z nás niečo dajú. Ktoré by ste mali vidieť?

VIDEO: Krásny dojímavý príbeh o nezištnej pomoci, priateľstve a veľkom srdci

Cuerdas je nádherný krátky dojímavý film o tom, ako sa malé dievčatko Mária stretne s chlapčekom, ktorý nedokáže hovoriť, chodiť, ani hýbať rukami. Mária sa nechce zmieriť s týmto jeho trápením a snaží sa mu krásnym detským spôsobom pomôcť, aby mohol žiť radostný život ako všetky ostatné deti.

Má 6 detí, odmieta ich vodiť do školy a žije s nimi v lese. Film Toto je náš svet vás prinúti vidieť život z iného uhla pohľadu

Toto je náš svet je americká komediálna dráma o živote jednej netradičnej rodiny. Chytí vás za srdce a možno privedie i k slzám, ak sa dokážete skutočne pozrieť očami úplne inak zmýšľajúceho človeka na svet okolo seba.