Články: Pre študentov
O projekte

 

Kreatívna lepiaca páska Nimuno Loops vám umožní stavať Lego na strope i po stenách

Redakcia
Autor článku
Zdroj: Numino Loops
6
Galéria >
Lepiaca páska Nimuno Loops vám umožní pripevniť Lego kocky či panáčikov kdekoľvek. / Zdroj: Numino Loops

Chcete si skrášliť detskú izbu? Alebo triedu v škole či skôlke? Obľúbené lego kocky a postavičky teraz môžu zdobiť nielen vaše police, ale aj steny či stropy.

 

Malí i veľkí fanúšikovia Lega už môžu stavať svoje obľúbené kocky nielen na zemi, ako boli doteraz zvyknutí, ale aj po stenách, stropoch či hrboľatých povrchoch. Vďaka kreatívnemu nápadu gumenej Lego pásky NUMINO LOOPS nemusíte viac svoju fantáziu obmedzovať a môžete stavať aj na miestach, o ktorých ste doteraz ani nesnívali.

 

Zdroj: Numino Loops

 

Nimuno Loops je gumená ohybná lepiaca páska, ktorá je použiteľná viackrát a je možné pripevňovať na ňu lego kocky. Vybrať si môžete z niekoľkých farieb a zakúpiť ich možno na najväčšom e-shope sveta Amazone alebo ich webe nimuno.com.

Nejde však o nový produkt spoločnosti Lego, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Dizajnérkou tohto produktu je Anine Kirsten a Max Basler, ktorí len pred pár mesiacmi spustili kampaň na crowdfundingovej stránke Indiegogo.

 Fotogaléria


Články na portáli Eduworld.sk nie sú zamknuté, pretože si uvedomujeme dôležitosť šírenia hodnotných informácií o vzdelávaní a výchove. Dokážeme ich ale tvoriť len vďaka dobrým ľuďom, ktorí nás dobrovoľne podporujú. Budeme si nesmierne vážiť, ak sa k nim pridáte aj vy.
×
Píšeme len vďaka podpore dobrých ľudí. Chcem podporiť

Čítajte viac o téme: Lego, Dizajn | Moderné školy
Páčil sa ti článok? Pošli ho ďalej!
Zdieľať na facebooku
Diskusia

Páčil sa ti tento článok? Zaregistruj sa a žiadny najčítanejší článok ti neunikne.