Kurzy | Školenia

Čo robiť, keď vaše dieťa stratí záujem o krúžok? Rodičom radia tí, ktorí s deťmi pracujú (Anketa)

Vybralo si vaše dieťa krúžok, na ktorý má talent? Krúžok, ktorý ho baví a na ktorý chodí s radosťou? Potom máte zrejme o jednu starosť menej. Čo však robiť v situácii, ak nadšenie dieťaťa postupne opadá a motivovať ho k ďalšej a ďalšej lekcii či tréningu je čoraz náročnejšie?

Vzdelávacie poukazy na krúžky dostanú deti počas septembra

Štát aj tento rok poskytne žiakom na základných a stredných školách do 10. septembra vzdelávacie poukazy.

Letná akadémia robotiky pre všetky vekové kategórie

Ani na Slovenskej technickej univerzite nie je v lete pusto – na Fakulte informatiky a informačných technológií STU práve prebieha letná Robo akadémia. Otvorená je pre všetky vekové kategórie.

Program SportAnalytik umožňuje zistiť, na aký šport má vaše dieťa talent. Testovaní budú všetci prváčikovia

SportAnalytik je program určený pre deti od 5 - 15 rokov, ktorý formou jednoduchého testu schopností dieťaťa zistí, na čo má športové predpoklady a odporučí mu šport, ktorý je preň vhodný.

Vzdelávacie poukazy na krúžky je potrebné odovzdať počas septembra

V prvé septembrové dni školy odovzdávajú rodičom vzdelávacie poukazy na záujmové krúžky. Rodičia sa musia počas septembra následne rozhodnúť, na ktorý krúžok poukaz použijú.

Prečo učiť deti programovať

Dnešná doba ide strašne rýchlo vpred. Ak deťom umožníte poznať programovanie, možno práve to bude výhoda, ktorá im dá v budúcom živote krídla a umožní robiť to, čo ich baví.

Školy vydávajú vzdelávacie poukazy

Dnes je posledný termín, dokedy musia základné a stredné školy vydať svojim žiakom vzdelávacie poukazy na mimoškolskú činnosť.

Učenie cez prázdniny naozaj nebolí

Učenie počas prázdnin nemusí byť vôbec bolestivé. Neveríte? Možno by sa vaše deti naozaj mohli v prvom momente zľaknúť, že ich chcete ešte aj počas prázdnin posielať do školy a potiť kropaje potu.