Zvieratá

11 výhod, prečo dopriať dieťaťu domáce zviera

Zvieratá sú pre deti najlepšími kamarátmi, pomáhajú im pri budovaní sebavedomia, hrajú sa s nimi a tiež sú skvelými pomocníkmi pri predchádzaní rôznych alergií. Prečítajte si všetky výhody, ktoré prináša spoločný život dieťaťa a domáceho zvieratka.

Zábavné hry pre deti s domácim psíkom

Ak máte doma psíka, iste potvrdíte, že má pre vašu rodinu a pri trávení času s deťmi neoceniteľnú hodnotu. 

Čo robiť, keď chce dieťa psa a vy ste proti?

Pes je pre človeka výborným kamarátom, ale mať psa znamená aj veľkú zodpovednosť. Čo robiť, keď dieťa po psíkovi túži, ale rodičia vedia, že ešte nenastal ten správny čas?

Hipoterapia - liečivá energia koní pomáha človeku

Sila zvierat sa už dávno využíva na liečebné účely. Čoraz častejšie sú s týmto zámerom vyhľadávané aj kone. V čom sú jedinečné?

Domáci miláčikovia majú pre vývin detí veľký význam, tvrdia vedci

Britský výskum na malej skupine 12-ročných detí priniesol zistenia, že deti majú silnejší vzťah ku svojim zvieratkám ako ku ich súrodencom.

Deti čítajú v útulku opusteným psíkom

Prečo sa pustili do niečoho tak zvláštneho? Útulky sú dnes plné psíkov, ktoré postretli rôzne ťažké osudy. Pre mnohé z nich je priam nemožné, nájsť si nový domov.

21 krásnych fotografií detí a ich mačacích miláčikov

Medzi deťmi a zvieratami môže vzniknúť nádherné priateľské puto.Pozrite si 21 nádherných fotografií, ktoré takéto puto lásky detailne zachytávajú.

15 zázračných fotografií detí a ich milovaných mačacích priateľov

Medzi deťmi a zvieratami dokážu vznikať nádherné priateľstvá.Pozrite si 15 krásnych fotografií, ktoré takéto puto lásky nádherne zachytávajú.