Knihy

5 tipov na montessori knihy, po ktorých by ste určite mali siahnuť

Ak vás zaujíma montessori metóda, skúste siahnuť po dobrej knihe. Vybrali sme pre vás 5 z nich, ktoré skutočne stoja za prečítanie!

Kniha iMAMA: Rozhovory a príbehy mám, ktoré môžu inšpirovať aj vás

Neviete, ako ďalej po deťoch? Kniha iMAMA prináša pohľad 23 inšpiratívnych žien na materstvo a kariéru. Prečítajte si úryvok z jedného z rozhovorov z knihy iMAMA. Tentokrát so zakladateľkou portálu Eduworld.sk Zuzanou Gránskou.

V Bratislave pokrstili knihu iMAMA. Prináša príbehy inšpiratívnych slovenských žien po deťoch

Aj vy riešite, ako zladiť prácu, rodinu a koníčky? S touto vetou sa čitateľom prihovára netradičná novinka na slovenskom knižnom trhu iMAMA.

12 kníh o výchove detí, ktoré by si mal prečítať každý rodič

Prinášame vám zoznam výchovných kníh, ktoré sa v priebehu posledných rokov stali obľúbenými medzi mnohými rodičmi a zaujali aj nás.

Krstili unikátnu knihu, ktorá má pomôcť čerstvým rodičom nepočujúcich detí

Na Slovensku sa ročne narodí približne 200 detí s poruchou sluchu, až 90 % z nich počujúcim rodičom. Tí sa na novú situáciu často nevedia pripraviť a zostávajú zaskočení. Aj preto vznikla kniha, ktorá by im mala v neľahkej situácii pomôcť.

Kniha detského psychológa o výchove: Kto chce žiť, nech sa kýve (Ivan Štúr)

Detský psychológ Ivan Štúr bol známy svojimi jednoduchými, ale trefnými radami vo výchove detí či partnerských vzťahoch. Jeho poslednou inšpiratívnou knihou bol titul - Kto chce žiť, nech sa kýve.

Rachel Macy Staffordová: Zastavte sa a pochopte, čo je pre vás naozaj dôležité

Čakáte túžobne, kedy sa kolotoč, v ktorom žijete, konečne spomalí? Mama, blogerka a spisovateľka Rachel Macy Staffordová neverila, že to niekedy príde samé. Rozhodla sa svoj život preto vedome zmeniť.

Dobrý tip
Kniha pre všetky mamy, čo by rady podnikali: Materská na maximum (Andrea Kováčová)

Kniha pre všetky mamy, čo by rady podnikali: Materská na maximum (Andrea Kováčová)

Kniha Materská na maximum je pre všetky mamy aj nemamy, čo by rady podnikali a nevedia, ako začať.