http://gdesk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=bIfqjxSCW5iir5JNBJNm0qRvjw0GVxuO1tHY2UQfBw7.L7/fastid=imwclllnjwapzomcwmeazhzdhglo/stparam=zlphhwgtbt/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.instudy.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_content=&utm_campaign=2019_eduworld_longterm
Články: Pre študentov
O projekte

 

Zabavte sa s deťmi cez prázdniny


  

Hľadáte spôsob ako sa s deťmi zabaviť cez prázdniny? Nechajte sa inšpirovať oteckom, ktorý si zvykol počas školy vytvárať každé ráno priam umelecké kúsky z jedla pre svoju dcérku. Ako hlavné prísady používal výhradne zdravé a čerstvé suroviny, ktoré nakrájal na malé kúsky a poskladal z nich postavičky z najznámejších detských rozprávok, ktoré jeho dcérka milovala. Pán Coffron priznal, že odkedy začal vyrábať pre svoju dcérku takéto krásne diela, sú si s dcérkou bližší. „Začal som sa s ňou častejšie hrávať, sledovať jej obľúbené rozprávky a rozprávať sa s ňou o jej záľubách“ povedal pre Huffpost.

Aj jedlo môže byť to, čo vás spojí ešte viac a zažijete pri tom kopec zábavy. Fantázii sa medze nekladú. Tak čo, nájdete si čas na podobné dobroty s vašimi deťúrencami aspoň počas leta?

 

Zaregistrujte sa pre odber nových článkov.

 

Kreatívna desiata

 

Kreatívna desiata 2

 

Kreatívna desiata 3

 

Kreativna desiata 4

 

Kreatívna desiata 6

 

Kreativna desiat 9

 

Kreativna desiata 10

 

Kreativna desiata 11

 

Zdroj: boredpanda

 


 

Máš skúsenosť s jaslami alebo materskou školou? Pridaj hodnotenie a pomôžeš iným rozhodnúť sa správne.

 

Pridaj hodnotenie

Články na portáli Eduworld.sk nie sú zamknuté, pretože si uvedomujeme dôležitosť šírenia hodnotných informácií o vzdelávaní a výchove. Dokážeme ich ale tvoriť len vďaka dobrým ľuďom, ktorí nás dobrovoľne podporujú. Budeme si nesmierne vážiť, ak sa k nim pridáte aj vy.
×
Píšeme len vďaka podpore dobrých ľudí. Chcem podporiť

Čítajte viac o téme: Prázdniny
Páčil sa ti článok? Pošli ho ďalej!
Zdieľať na facebooku
Diskusia

Páčil sa ti tento článok? Zaregistruj sa a žiadny najčítanejší článok ti neunikne.