Komunikácia

10 znakov, ktoré vám prezradia, že vás niekto nemá rád

Určite každý z nás prichádza do styku s takým človek, o ktorom je presvedčený, že sa síce naoko tvári ako kamarát, v skutočnosti nás až tak v láske nemá. Pozrime sa na znaky, ktoré nám našepkávajú, že nejaký človek nás nemá rád.

Pozitívne komentáre, pomocou ktorých môžete na sociálnych sieťach povzbudiť iných

Uverejňovaním pozitívnych komentárov môžete niekoho veľmi povzbudiť alebo mu zlepšiť náladu, ale v prípade negatívnych komentárov môžete spôsobiť pravý opak. Patríte medzi tých, ktorí uprednostňujú pozitívne komentáre?

15 vecí, ktoré robia srdeční a dobrí ľudia bez toho, aby si to uvedomovali

Niektorí ľudia sú prirodzene dobrí, srdeční a pohodoví, no a iní sa o to musia viac snažiť. Nie je ťažké stať sa dobrým človekom, ale zvyčajne sa to nedeje samo od seba. Ak chcete byť dobrým človekom, musíte robiť životné rozhodnutia, ktoré sú v súlade s vašimi presvedčeniami a hodnotami.

Cítite sa vyčerpaní z ľudí? Možno ste natrafili na niektorý z týchto typov

Všetci občas prežívame situácie, keď musíme byť v kontakte s problémovými ľuďmi. Takéto situácie dokážu poriadne znepríjemniť deň a cítime sa vyčerpaní, podráždení, znechutení, niekedy aj plný obáv. Zoznámte sa s typmi ľudí, ktorí dokážu iných dokonale unaviť alebo im pokaziť náladu.

10 najmilších komplimentov, ktorými môžete potešiť iných

Dostať kompliment je niečo ako prijať dar. Je to určité množstvo pozitívnej energie, ktorá je vám odovzdávaná vo forme uznania. Na komplimenty netreba čakať. Treba ich hlavne rozdávať a nečakať, že sa k vám vrátia. Väčšinou je to však tak, že aj keď nič nečakáte a len dobro rozdávate, kúsok dobra sa k vám určite vráti.

Poznáme 4 typy komplikovaných ľudí. Ako s nimi komunikovať a spolupracovať?

Všetci občas prežívame situácie, keď musíme byť v kontakte s problémovými ľuďmi. Takéto situácie dokážu poriadne znepríjemniť deň. Môžete sa cítiť podráždení, znechutení, niekedy aj plný obáv. Ako sa pripraviť na jednanie či na dlhšiu spoluprácu s takýmito ľuďmi?

Chcete si zlepšiť vzťah so svojou mamou? Vyskúšajte tieto tipy

Nie každý má ideálny vzťah s matkou. Môžete cítiť určité napätie, ktoré sa do vzťahu vkradlo možno už pred mnohými rokmi. Možno dozrel čas a vy chcete tento vzťah posunúť ďalej. Ako to čo najlepšie urobiť a ako začať?

Otázky, ktoré pomáhajú upevňovať partnerský vzťah

Aj v dnešnom modernom svete všetci chceme prežívať krásne vzťahy. Často hľadáme rady a ponaučenia, ktoré by nám mohli pomôcť vytvoriť pevné väzby a emočné puto. I keď možností je veľa aj v dnešnej dobe základ tvorí kvalitná komunikácia medzi partnermi.