Komunikácia

Dva spôsoby, ktoré vám pomôžu znova sa zamilovať do toho istého človeka

Vedci v tom dnes majú jasno. Láska vzniká v mozgu. Áno, ani tá najromantickejšia nemá veľa spoločného s naším srdcom, to sa nám len rozbúcha pri pohľade na milovanú osobu. Láska sa odohráva v hlave a má veľa spoločného s chémiou v našom tele. Niekto sa zamiluje skôr, iným to trvá dlhšie. Niektorí ľudia sa nedokážu zamilovať vôbec a niektorí sa dokážu do jedného človeka zamilovať aj viackrát.

10 znakov, ktoré signalizujú, že ste stretli správneho partnera/partnerku

Keď v živote stretnete toho pravého či pravú, sami pocítite, že sa cítite inak ako predtým. Ktoré signály naznačujú, že ste stretli správneho partnera či partnerku?

Ako sa prejavuje vo vzťahu toxická komunikácia?

Základom každého vzťahu je komunikácia. Úprimná komunikácia buduje dôveru a dôvera posilňuje vzťah. Mnohým nedorozumeniam, hádkam a problémom sa dá vyhnúť vtedy, keď sú ľudia k sebe úprimní vo svojich očakávaniach a pocitoch. Ak je však komunikácia toxická, vzťah väčšinou končí. V článku sa pozrieme na najčastejšie prejavy toxickej komunikácie.

4 účinné spôsoby, ako môžete prehĺbiť vo vzťahu lásku a intimitu

Všetci túžime milovať a byť milovaní. Vytvárať naplňujúci vzťah a lásku nie je niečo, čo by sme vedeli automaticky. Často je potrebné aj v tomto smere sa vzdelávať.

Ako obnoviť narušené vzťahy v rodine?

Mnoho ľudí v priebehu života musí riešiť narušené vzťahy v rodine. Často sa nájde niečo, čo dobré spolunažívanie naruší, ale po uplynutí určitej doby mnohí ľudia túžia situáciu zmeniť. Ako to však urobiť tak, aby to veľmi nebolelo a aby sa vzťahy naozaj zlepšili?

Prečo sú niektorí muži vo vzťahu pasívni?

Prečo je veľa mužov vo vzťahov pasívnych? Prečo sa väčšinou spoliehajú na rozhodnutie partnerky a sami nič nevymyslia? Môžu mať na to viac dôvodov. Pozrime sa na niektoré z nich.

Po čom muži túžia, aby boli spokojní vo vzťahu?

Väčšina mužov túži po tom, aby ich manželky či partnerky boli šťastné. Chcú si založiť rodinu, milovať ju a tiež byť milovaný. Majú množstvo túžob a medzi ne patria aj rôzne slová a vety, ktoré by radi počuli. Ktoré to sú?

9 spôsobov, ako komunikovať s drzými ľuďmi

Ľudia často nepremýšľajú o tom, čo hovoria alebo akým spôsobom určitú informáciu povedia. A niektorí ľudia sa správajú drzo zámerne. Ako komunikovať s týmito ľuďmi a zostať v pohode?