Komunikácia

Po čom muži túžia, aby boli spokojní vo vzťahu?

Väčšina mužov túži po tom, aby ich manželky či partnerky boli šťastné. Chcú si založiť rodinu, milovať ju a tiež byť milovaný. Majú množstvo túžob a medzi ne patria aj rôzne slová a vety, ktoré by radi počuli. Ktoré to sú?

9 spôsobov, ako komunikovať s drzými ľuďmi

Ľudia často nepremýšľajú o tom, čo hovoria alebo akým spôsobom určitú informáciu povedia. A niektorí ľudia sa správajú drzo zámerne. Ako komunikovať s týmito ľuďmi a zostať v pohode?

7 malých trikov, vďaka ktorým sa budete vo vzťahu cítiť spokojnejšie a šťastnejšie

Vzťah je živý mechanizmus. Je dôležité, aby sme vzťah dokázali vnímať ako niečo, čo nie je nemenné, ale naopak ako niečo, na čom treba neustále pracovať, pozorovať a rozvíjať tak, aby obom bolo v ňom dobre. Niekedy stačí pár maličkostí, ktoré dokážu oživovať vzťah každý deň a partneri tak dokážu šťastie prežívať dlhé roky.

Komplimenty nás robia šťastnými. Viete ich dávať či prijímať?

Správny kompliment dokáže človeku zlepšiť deň, rozveseliť ho a pomôcť mu cítiť sa ocenený. Zároveň vzbudzuje dobrý pocit aj v človeku, ktorý kompliment povedal. Dávanie a prijímanie je prospešné pre obe strany.

9 spôsobov, ktoré pomáhajú zlepšiť komunikáciu medzi partnermi

Pre šťastné manželstvo je dobrá komunikácia kľúčová. Z tohto dôvodu je veľmi dôležité, aby sa vo vzťahu obaja snažili realizovať kvalitnú komunikáciu. Existuje niekoľko faktorov, ktoré dokážu tento zámer uskutočniť.

Leila Lowndes: 4 prístupy, vďaka ktorým budete pôsobiť atraktívnejšie

Chcete urobiť dobrý dojem a niekoho zaujať? Nasledujúce techniky fungujú ako pomôcka na vytvorenie skvelého prvého dojmu.

10 znakov, ktoré vám prezradia, že vás niekto nemá rád

Určite každý z nás prichádza do styku s takým človek, o ktorom je presvedčený, že sa síce naoko tvári ako kamarát, v skutočnosti nás až tak v láske nemá. Pozrime sa na znaky, ktoré nám našepkávajú, že nejaký človek nás nemá rád.

Pozitívne komentáre, pomocou ktorých môžete na sociálnych sieťach povzbudiť iných

Uverejňovaním pozitívnych komentárov môžete niekoho veľmi povzbudiť alebo mu zlepšiť náladu, ale v prípade negatívnych komentárov môžete spôsobiť pravý opak. Patríte medzi tých, ktorí uprednostňujú pozitívne komentáre?