Partnerské vzťahy

Ako môžu rutiny zlepšiť vaše vzťahy?

Rutina nie je predzvesťou konca vzťahu. Práve naopak, v spokojnom vzťahu je potrebná.

10 znakov, ktoré signalizujú, že ste stretli správneho partnera/partnerku

Keď v živote stretnete toho pravého či pravú, sami pocítite, že sa cítite inak ako predtým. Ktoré signály naznačujú, že ste stretli správneho partnera či partnerku?

4 účinné spôsoby, ako môžete prehĺbiť vo vzťahu lásku a intimitu

Všetci túžime milovať a byť milovaní. Vytvárať naplňujúci vzťah a lásku nie je niečo, čo by sme vedeli automaticky. Často je potrebné aj v tomto smere sa vzdelávať.

10 tipov na lepšiu konverzáciu vo vzťahu

Dobrá konverzácia v partnerskom vzťahu je životne dôležitá. Je to základný nástroj na pestovanie zdravého a plnohodnotného partnerského vzťahu.

8 vecí, ktoré udržiavajú partnerské vzťahy pri živote

Často sa v živote púšťame do rôznych projektov. Venujeme im množstvo času a energie. Ako je to však s partnerskými vzťahmi? Vždy im venujeme toľko pozornosti a energie, ako by si zaslúžili? Čo môžeme robiť preto, aby boli čo najlepšie?

Prečo sú niektorí muži vo vzťahu pasívni?

Prečo je veľa mužov vo vzťahov pasívnych? Prečo sa väčšinou spoliehajú na rozhodnutie partnerky a sami nič nevymyslia? Môžu mať na to viac dôvodov. Pozrime sa na niektoré z nich.

Jednoduché veci, ktoré robia šťastné páry každý deň

Čo môžete každý deň urobiť pre to, aby ste tvorili šťastný pár aj vy?

Ako citlivo ukončiť vzťah? Vyskúšajte týchto 5 krokov vedomého rozchodu

Vedomý rozchod je citlivý proces, ktorý vám pomôže premeniť bolesť z rozchodu a pripraví vás na nový začiatok. Vďaka vedomému rozchodu môžete prežiť stresujúcu životnú etapu bez hlbokých psychických rán či nenávisti a prebudiť v sebe to najlepšie, čo vo vás je. Cieľom vedomého rozchodu je oslobodiť sa od minulosti a začať budovať nový a šťastný život.