Motivačné a vzdelávacie videá

Video: Ruky máme nielen na to, aby sme brali, ale aj pomáhali

Krátke animované video , ktoré vám ukáže, že pomáhať ľuďom okolo seba vôbec nie je ťažké.

Psychiater Robert Waldinger: Dobrý život je postavený na dobrých vzťahoch

Robert Waldinger, americký psychiater a vedec, sa vo svojej štúdií zameral na výskum šťastia a faktorov, ktoré ku šťastiu vedú.

8 TOP filmov o fašizme a nacizme, ktoré vám dajú viac ako hodina dejepisu

Počas hodín dejepisu sa môžete naučiť veľa, avšak dobrý film plný emócií vás môže zasiahnuť oveľa silnejšie, aby ste pochopili chyby minulosti a krutosť, ktorá by sa už nikdy nemala zopakovať.

10 filmov o inšpiratívnych a odvážnych ženách, ktoré by ste mali vidieť

Ktoré inšpiratívne ženy si scenáristi vybrali pre svoje veľkolepé diela o ženách? Týchto 10 filmov by ste mali určite vidieť!

10 filmov, ktoré vo vás prebudia chuť cestovať

V mnohých filmoch sú krásne scenérie, ktoré nás inšpirujú cestovať. Ktoré filmy stoja za to, aby ste si ich pozreli nie raz, ale aj niekoľko krát?

VIDEO: Chcete vidieť, ako vyzerá človek, ktorý sa nevzdáva? Táto nepočujúca speváčka vás očarí!

Chcete vidieť, ako vyzerá nezlomný človek s veľkými snami? Pozrite si toto krásne dojímavé video hluchej speváčky v speváckej súťaži.

13 najlepších životopisných filmov

Filmy natočené podľa skutočnej udalosti nám ponúkajú jedinečný pohľad do života iných ľudí. Dokážu veľa naučiť či pobaviť, chytiť za srdce. Ktoré z nich by ste si mali určite pozrieť?

10 historických filmov, ktoré sú natočené historicky správne

Historických filmov bolo natočených veľmi veľa, avšak nie všetky z nich sú aj historicky presné. Pozrite si 10 tých, ktoré zachytávajú udalosti tak, ako sa skutočne stali.