Neziskové organizácie

Záujemcovia sa môžu začať prihlasovať do medzinárodných dobrovoľníckych táborov

Záujemcovia sa môžu začať prihlasovať na letné medzinárodné dobrovoľnícke tábory v Nemecku, Španielsku, Francúzsku, na Islande, či vzdialenejších krajinách.

Muži, pomôžte zmeniť budúcnosť detí

Aj kúsok z vášho času, ktorý venujete opustenému dieťaťu, môže natrvalo zmeniť jeho budúcnosť.

Cena Nadácie Orange: Neziskovky majú ešte 7 dní na predstavenie svojich dobrých skutkov

Na nomináciu mimovládnych organizácií, ktoré sa chcú uchádzať o Cenu Nadácie Orange, ostáva posledných 7 dní. Cieľom tohto výnimočného ocenenia je odmeniť výnimočných ľudí a ich prácu, ktorou robia zo Slovenska lepšie miesto pre život.

Nadácia Orange predstavila už 13. laureátku ocenenia Srdce na správnom mieste

Šestnásty ročník programu Darujte Vianoce vyvrcholil slávnostným odovzdávaním ocenenia Srdce na správnom mieste. Ocenenie za mimoriadny osobný vklad ako aj nezištnú, zmysluplnú a dlhodobú pomoc druhým aj tento rok udelila hodnotiaca komisia človeku, ktorý najlepšie napĺňa poslanie programu Darujte Vianoce.

Ľudmila Kolesárová: Ľudia sa dokážu dobrom nakaziť, aj keď to nemali v pláne. Podstatné je o ňom hovoriť

S Ľudmilou Kolesárovou, marketingovoou manažérkou Dobrého anjela, sme sa rozprávali, aký život majú obyčajné rodiny, ktoré zasiahla zákerná choroba, ako vníma štedrosť a dobrosrdečnosť Slovákov a ako môžeme vychovať deti, ktoré pred pomocou druhým nebudú zatvárať oči.

5 dôvodov, prečo si pravidelne kupujem NOTA BENE a možno začnete aj vy

Vedeli ste, že NOTA BENE znamená po latinsky „venujte pozornosť“? Ak ste vašu pozornosť ešte tomuto krásnemu časopisu so skvelou myšlienkou nevenovali, tu je niekoľko dôvodov, prečo by ste mali.

Na projekt Nezastaviteľní sa vyzbieralo vyše 51.000 eur

Na pomoc hendikepovaným sa v rámci projektu Nezastaviteľní vyzbieralo vyše 51.000 eur.

Z grantového programu Dôvera poputuje komunitám 14 000 eur

Hlavným cieľom tohto programu je zvyšovať kvalitu života ľudí v núdzi. Maximálna výška príspevku pre žiadateľa je 1.000 eur.