https://sk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=16NFXWcKYQDKi_SBGPvkGKQO.D3ibVg0G859.3lDEDH.p7/fastid=cxijhwrgujskyjgrnhwhwhbiirmh/stparam=rppqqpefsr/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.gestopremesto.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_campaign=gesto-pre-rodicov-062020~gde~hlasovanie&utm_content=eduworld~titulka~branding~~
Články: Pre študentov
O projekte

 

Školská šikana na pracovisku

Zuzana Gránska
Autor článku
  

Šikana v školách je veľmi vážny probém. Týka sa tých najzraniteľnejších stvorení. Toto video znázorňuje, ako by školská šikana vyzerala na pracovisku medzi dospelými a ako veľmi by zasahovala do ich bežného života. Cieľom tvorcov videa bolo poukázať na tento vážny jav v spoločnosti, aby ho dospelí vnímali a uvedomovali si s čím možno práve teraz bojujú i ich deti. Deti tento problém nedokážu vyriešiť samé. Potrebujú našu pomoc! 

Rozhovor so psychologičkou na tému šikany nájdete aj tu: "Šikana na škole vychováva "pokrivených ľudí".

 

Články na portáli Eduworld.sk nie sú zamknuté, pretože si uvedomujeme dôležitosť šírenia hodnotných informácií o vzdelávaní a výchove. Dokážeme ich ale tvoriť len vďaka dobrým ľuďom, ktorí nás dobrovoľne podporujú. Budeme si nesmierne vážiť, ak sa k nim pridáte aj vy.
×
Píšeme len vďaka podpore dobrých ľudí. Chcem podporiť
Páčil sa ti článok? Pošli ho ďalej!
Zdieľať na facebooku
Diskusia

Páčil sa ti tento článok? Zaregistruj sa a žiadny najčítanejší článok ti neunikne.