http://gdesk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=bIfqjxSCW5iir5JNBJNm0qRvjw0GVxuO1tHY2UQfBw7.L7/fastid=imwclllnjwapzomcwmeazhzdhglo/stparam=zlphhwgtbt/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.instudy.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_content=&utm_campaign=2019_eduworld_longterm
Články: Pre študentov
O projekte

 

Privítali by ste lepšie cesty pre cyklistov aj u nás?

Redakcia
Autor článku
Foto: Youtube
Holandsko je krajina, ktorá bola pre cyklistov vyhlásená ako najbezpečnejšia na svete. Slovenskí cyklisti sa na cestách bezpečne hlavne s deťmi zatiaľ necítia. / Foto: Youtube

Holandsko je krajina, ktorá bola pre cyklistov vyhlásená ako najbezpečnejšia na svete. Pozrite si video, ako možno bicykel ako dopravný prostriedok využiť skutočne pri akejkoľvek príležitosti. Možno si mnohí z vás pri jeho pozeraní spomenú aj na svoje vlastné detstvo.

 

 

Privítali by ste lepšie možnosti jazdiť na bicykloch denne aj u nás? Patria k vášmu životnému štýlu rodiny bicykle už dnes? Podeľte sa s nami o fotografie vašej cyklistickej rodiny! :)

Články na portáli Eduworld.sk nie sú zamknuté, pretože si uvedomujeme dôležitosť šírenia hodnotných informácií o vzdelávaní a výchove. Dokážeme ich ale tvoriť len vďaka dobrým ľuďom, ktorí nás dobrovoľne podporujú. Budeme si nesmierne vážiť, ak sa k nim pridáte aj vy.
×
Píšeme len vďaka podpore dobrých ľudí. Chcem podporiť

Čítajte viac o téme: Šport, Životné prostredie
Páčil sa ti článok? Pošli ho ďalej!
Zdieľať na facebooku
Diskusia

Páčil sa ti tento článok? Zaregistruj sa a žiadny najčítanejší článok ti neunikne.