4 aplikácie, ktoré by zaneprázdneným rodičom nemali chýbať

  

Zosúladiť pracovné povinnosti a rodinný život je neľahkou, no zároveň kľúčovou úlohou pre spokojný a naplnený život zodpovedného rodiča. Mobilné aplikácie prichádzajú s rozumnými funkciami, ktoré nám napomôžu k ich lepšej organizácii času a tak i k nadobudnutiu vzácnych voľných chvíľ.

 

 

 

 

 

Dokonalá organizácia

Poznáme viacero aplikácií, ktoré nám poskytujú prehľad o už zrealizovaných a zatiaľ nenaplnených úlohách. Výhoda Trella spočíva v možnosti ukladania ako osobných úloh, tak i zdieľania projektov s vybranými osobami a spoločnej efektívnej práce. Aplikácia poskytuje prehľad o tom, aký progres u používateľa nastal, informuje o najbližších deadlinoch a potrebných krokoch súvisiacich s dosiahnutím cieľa. Užívateľ si tu uschováva poznámky, fotografie a komentáre pre ich prípadné ďalšie použitie.

 

 

 

Efektivita pri práci

Efektivita každej duševnej činnosti sa priamo úmerne zvyšuje s mierou pozornosti a schopnosťou sústredenia. Pomocou jednoduchej aplikácie ClearFocus povzbudíme vďaka metóde Pomodoro plné pracovné nasadenie. Metóda Pomodoro je dlhodobo etablovaná známa technika a napriek svojej nenáročnosti je nesmierne účinná: 25 minút intenzívnej práce na konkrétnej úlohe a ďalších päť minút pauza pre opätovné naberanie duševnej energie. ClearFocus tento magický čas poctivo stopuje a oznámi, kedy je pre myseľ najvhodnejší moment na prestávku.

  

Nákupy na cestách

Online nákupy nám na Slovensku poskytujú viaceré mobilné aplikácie. Väčšina z nich je však buď viazaná na konkrétny obchod alebo inklinuje k porovnávaniu cien. Osobitosť aplikácie ShopAlike tkvie v dôraze na vizuálnu stránku produktov. Sofistikované filtrovanie nielen v oblasti módy, športových potrieb, kozmetiky či bytových doplnkov tak umožní jednoduchú orientáciu v sortimente slovenských i zahraničných obchodov s dovozom na Slovensko na jednom mieste, nech už sa nachádzate kdekoľvek.

 

aplikácia ShopAlike 

 

 

Všetky recepty na jednom mieste

Tradičné slovenské chuťovky aj zahraničné špeciality, ale hlavne - množstvo zaujímavých  i rýchlych receptov príjemných chutí. Pre inšpiráciu na rodinný obed už nemusíte odbiehať k počítaču, všetky zaujímavé recepty máte priamo po ruke cez aplikáciu e-recepty. Chutné jedlo je rýchlo na stole a zostane čas aj na poobedňajšiu siestu.

 e-recepty.sk

 

Zdieľať na facebooku