Články: Pre študentov
O projekte

 

Mamička po deťoch nemala dostatok času na maľovanie, tak začala kresliť miniatúrne kresby

Foto: Brooke Rothsank
  Foto: Brooke Rothsank

Brooke Rothshank sa pred 11 rokmi zúčastnila na výstave Toma Bishopa venovanej miniatúram v Chicagu. Bola týmto svetom uchvátená a mama ju začala povzbudzovať, aby skúsila aj ona svoje maliarske zručnosti posunúť na profesionálnu úroveň. Maľovala v tom čase s akrylovými a olejovými farbami a mnoho z jej malieb bolo už v tom čase celkom malých. Nie však natoľko ako teraz. Rozhodla sa teda nastúpiť do školy a vylepšiť tieto svoje zručnosti a záľubu na vyšší level. To sa jej úspešne i podarilo.

 

Dnes má však už 8 a 3 ročné dieťa a nemá dosť času kresliť svoje miniatúrne kompozície. Rozhodla sa teda, že každý deň namaľuje jeden predmet počas celého roka, aby sa mohla zdokonaľovať aj napriek deťom a nebyť iba frustrovaná, ale aj produktívna mama-umelkyňa. Pozrite sa, ako sa jej počas roka podrailo.

 

Viac informácií o jej tvorbe nájdete aj na: rothshank.comInstagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Zdroj: boredpanda.com
Články na portáli Eduworld.sk nie sú zamknuté, pretože si uvedomujeme dôležitosť šírenia hodnotných informácií o vzdelávaní a výchove. Dokážeme ich ale tvoriť len vďaka dobrým ľuďom, ktorí nás dobrovoľne podporujú. Budeme si nesmierne vážiť, ak sa k nim pridáte aj vy.
×
Píšeme len vďaka podpore dobrých ľudí. Chcem podporiť

Čítajte viac o téme: Fotografie, Kreativita
Páčil sa ti článok? Pošli ho ďalej!
Zdieľať na facebooku
Diskusia

Páčil sa ti tento článok? Zaregistruj sa a žiadny najčítanejší článok ti neunikne.