Fotografie

16 ilustrácií, ktoré zachytávajú každodenné rodinné šťastie

Zahľaďte sa na kresby a odkaz ilustrátorky Snezhany Soosh, v čom spočíva skutočné šťastie rodiny. Nie sú to luxusnejšie veci, žiadne bohatstvo, za ktorým sa mnohí naháňajú, aby sa ich rodina mala lepšie, ale obyčajné chvíle, keď sme spolu.

Slovenka zachytáva 10-dňové bábätká v krojoch. Ich fotografie tešia všetky generácie

MONIKA KLUČIAROVÁ je rodinná fotografka, ktorá si našla vo svojej profesii neobyčajnú cestu. Vždy ju fascinoval folklór, a tak prišla s čarovným nápadom - začala fotografovať bábätká v krojoch. Svoj projekt nazvala „Krojované bábätká“.

Prvé Vianoce s bábätkom sú pre každú rodinu nezabudnuteľné

Vianoce sú magické či ste malé deti, alebo ste už dávno prekročili prah dospelosti. Svoje nezabudnuteľné čaro však majú vtedy, ak do rodiny pribudne nový človiečik - nová nádej, nový život a obrovská radosť.

Moderná vietnamská farmárska škôlka učí deti pestovať vlastné jedlo

Ak chceme budovať spoločnosť, ktorá si váži hodnoty a životné prostredie, mali by sme začínať už pri tých najmenších deťoch v predškolskom veku. Vietnamská škôlka poskytuje deťom úžasný priestor, aby sa toho o pestovaní jedla potrebného pre život dozvedeli čo najviac.

Oteckovia v životoch detí: Zvečnite si krásne momenty na fotografiách

Čas, kým sú deti malé, plynie neuveriteľne rýchlo. Ak chcete mať vo svojom albume krásne fotografie, na ktorých bude zachytený aj krásny vzťah vašich detí a ich obetavých oteckov, tu je niekoľko inšpirácií, čo by vo vašej foto zbierke nemali chýbať.

Zázrak vďaka náhradnej matke

Keď Kim Overton diagnostikovali na maternici nádory, bola bezdetná a slobodná. Zrútil sa jej svet. Nie však nadlho.

S fotením to nepreháňajte. Unikajú vám dôležité momenty, tvrdia vedci

Väčšina dnešných detí má za sebou stovky momentov zachytených na fotografiách z dielne svojich rodičov. Vedci však tvrdia, že časté fotenie mení naše spomienky.