Fotografie

16 ilustrácií, ktoré zachytávajú každodenné rodinné šťastie

Zahľaďte sa na kresby a odkaz ilustrátorky Snezhany Soosh, v čom spočíva skutočné šťastie rodiny. Nie sú to luxusnejšie veci, žiadne bohatstvo, za ktorým sa mnohí naháňajú, aby sa ich rodina mala lepšie, ale obyčajné chvíle, keď sme spolu.

Slovenka zachytáva 10-dňové bábätká v krojoch. Ich fotografie tešia všetky generácie

MONIKA KLUČIAROVÁ je rodinná fotografka, ktorá si našla vo svojej profesii neobyčajnú cestu. Vždy ju fascinoval folklór, a tak prišla s čarovným nápadom - začala fotografovať bábätká v krojoch. Svoj projekt nazvala „Krojované bábätká“.

Čarovné Japonsko - čím by nás mohlo inšpirovať? (FOTOGRAFIE)

Ak ste nikdy neboli v Japonsku, pozrite si tieto fascinujúce fotografie. Veľa vám o tejto krajine napovedia. Čo všetko by ste privítali u nás?

Najkrajšie verejné knižnice, ktoré milujú aj deti (FOTOGRAFIE)

Viesť deti ku knihám od raného detstva pomáhajú rodičom a učiteľom aj zaujímavé knižnice, ktoré môžu s deťmi pravidelne navštevovať. Pripravili sme pre vás výber tých najzaujímavejších, ktoré sú špeciálne prispôsobené deťom a mládeži.

40 neobyčajných fotografií, ktoré zachytávajú, ako chodia dievčatá vo svete do školy

Pozrite si výber neobyčajných fotografií, ako dievčatá vo svete hľadajú cesty za vzdelaním.

Ako sa v minulosti hrávali deti bez mobilných telefónov? (FOTOGRAFIE)

Deti majú počas voľných chvíľ čoraz častejšie v rukách mobily a tablety, a tak sa stáva, že je pre ne nepochopiteľné, že len pred pár rokmi deti takéto možnosti nemali. Nevedia si predstaviť, ako trávili detstvo ich rodičia. Sú presvedčené, že to musela byť strašná nuda. Ako si na detstvo bez mobilov spomínate vy?

Tieto geniálne tričká, ktoré patria k sebe, si zamilujete!

Tieto tričká vás iste rozosmejú. A možno ich po zhliadnutí budete chcieť ihneď vlastniť. Ktoré je podľa vás to najlepšie?