Články: Pre študentov
O projekte

 

Kačka sa stala chlapcovým najlepším priateľom i ochrancom


Kačka sa stala chlapcovým najlepším priateľom i ochrancom  

Len čo sa malé káčatko Beaker pripojilo do rodiny, stalo sa najlepším priateľom najmenšieho člena rodiny – malého Tylera. Sú si tak blízki, že podľa rodičov bolo dokonca jeho prvé slovo „duck“(prekl. kačka).

Táto texaská rodina mala 11 kačíc. „Keď mal Tyler okolo 9 mesiacov, kupoval manžel pre ne krmivo a uvidel Beakera,“ vysvetľovala Jennifer. „Doniesol ho domov a od toho dňa sa Beaker od Tylera ani nepohol. Dokonca ho chránil. Ak sa rozplakal, Beaker kvákal a okamžite utekal k nemu.“

 

Podľa mamy mu tento nezvyčajný kamarát občas nezbedne kradne aj jedlo, keď sa Tyler nepozerá. Spolu sa hrávajú vonku v parku alebo sa vozia spolu na prívese. Podľa jej slov by si nikdy nevedela predstaviť, že budú mať jedného dňa ako domáce zviera kačku, no stalo sa a je úžasné vidieť ich spolu v akcii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Zdroj: boredpanda.com
Články na portáli Eduworld.sk nie sú zamknuté, pretože si uvedomujeme dôležitosť šírenia hodnotných informácií o vzdelávaní a výchove. Dokážeme ich ale tvoriť len vďaka dobrým ľuďom, ktorí nás dobrovoľne podporujú. Budeme si nesmierne vážiť, ak sa k nim pridáte aj vy.
×
Píšeme len vďaka podpore dobrých ľudí. Chcem podporiť

Čítajte viac o téme: Fotografie, Zvieratá
Páčil sa ti článok? Pošli ho ďalej!
Zdieľať na facebooku
Diskusia

Páčil sa ti tento článok? Zaregistruj sa a žiadny najčítanejší článok ti neunikne.