https://sk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=16NFXWcKYQDKi_SBGPvkGKQO.D3ibVg0G859.3lDEDH.p7/fastid=cxijhwrgujskyjgrnhwhwhbiirmh/stparam=rppqqpefsr/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.gestopremesto.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_campaign=gesto-pre-rodicov-062020~gde~hlasovanie&utm_content=eduworld~titulka~branding~~
Články: Pre študentov
O projekte

 

VIDEO: Naomi Aldort o výchove detí

  

Kniha Vychovávame deti a rastieme s nimi rešpektovanej americkej terapeutky a rodinnej poradkyne predstavuje ucelený koncept výchovy, kde nedominuje ani rodič ani dieťa a namiesto mentorovania, ovládania a manipulácie s dieťaťom učí ako zaobchádzať s úctou a rešpektom. Hovorí o tom, že deťom môžeme dôverovať a bezpodmienečne ich milovať, len sa musíme zbaviť starých naučených a nefunkčných vzorcov nášho chovania.

Pozrite si prednášku Naomi Aldort pri návšteve v Čechách.

 

 

Články na portáli Eduworld.sk nie sú zamknuté, pretože si uvedomujeme dôležitosť šírenia hodnotných informácií o vzdelávaní a výchove. Dokážeme ich ale tvoriť len vďaka dobrým ľuďom, ktorí nás dobrovoľne podporujú. Budeme si nesmierne vážiť, ak sa k nim pridáte aj vy.
×
Píšeme len vďaka podpore dobrých ľudí. Chcem podporiť

Čítajte viac o téme: Komunikácia s deťmi, Dokumentárny film
Páčil sa ti článok? Pošli ho ďalej!
Zdieľať na facebooku
Diskusia

Páčil sa ti tento článok? Zaregistruj sa a žiadny najčítanejší článok ti neunikne.