Kurzy | Školenia

ŠPÚ pripravil webináre, zaoberajú sa otázkou úpravy obsahu učiva

Štátny pedagogický ústav realizuje sériu bezplatných webinárov s cieľom reagovať na pandemickú situáciu, ktorá so sebou priniesla aj otázku úpravy obsahu učiva.

M. Poliačik: Kreditový systém bol od začiatku nastavený chybne

Kreditový systém bol podľa poslanca Národnej rady SR Martina Poliačika od začiatku nastavený chybne. Uviedol to pre TASR v súvislosti s úpravou kreditového systému, ktorý je zahrnutý v novom zákone o pedagogických a odborných zamestnancoch.

TOP organizácie, ktoré rozvíjajú učiteľov a nečakajú na reformy školstva. Zlepšujú vzdelávanie v školách každý deň!

Tieto jedinečné organizácie nečakajú na reformy školstva. Zlepšujú ho každý deň cez učiteľov, ktorí veria, že dobrým učiteľom môžete byť kedykoľvek.

Kurzy kariérového koučingu majú zjednodušiť prácu učiteľov a poradcov

Kurzy kariérového koučingu ponúknu učiteľom základných a stredných škôl i kariérovým poradcom praktické návody, metódy a cvičenia, ako vytvoriť reálny model komunikácie rodič – škola – zamestnávateľ v duálnom vzdelávaní.

Deti a architektúra 2017: Kreatívny a interaktívny projekt pre žiakov základných škôl a gymnázií

Aj tento rok sa môžete zapojiť do projektu Deti a architektúra. Ambíciou projektu je budovať už u detí vzťah k architektúre, k obytnému a životnému prostrediu, k udržateľnej a zelenej výstavbe.

Chcete cestovať do zahraničia a vzdelávať sa? Využite hradené školenia a semináre pre učiteľov a pracovníkov s mládežou

Štipendiá nie sú určené len študentom a študentkám vysokoškolského štúdia.Európsky kalendár školení SALTO ponúka školiace aktivity zamerané na vzdelávanie dospelých a prácu s mládežou aj záujemcom zo Slovenska.