Šport

Novela zákona o športe má ukázať, že SR chce investovať do férového športu

Novelizácia zákona o športe, implementujúca nové svetové antidopingové zásady manifestuje aj to, že Slovensko chce robiť šport poctivou a slušnou cestou a investovať prostriedky do férového športu.

Ako zlepšiť hodiny telesnej výchovy?

Kvalitné hodiny telesnej a športovej výchovy môžu byť jedným z dôvodov, prečo sa budú deti na ne tešiť. Preto vám ponúkame niekoľko zaujímavých a inovatívnych tipov na oživenie hodín telesnej a športovej výchovy. 

Splnomocnencom vlády SR pre mládež a šport bude K. Kučera

Splnomocnencom vlády SR pre mládež a šport bude od štvrtka Karol Kučera (OĽaNO). Vláda na svojom zasadnutí schválila jeho vymenovanie do funkcie.

Štafetové hry pre deti

V rámci štafetových hier nestačí len napríklad dobre bežať. Ak chceme dosiahnuť dobrý výsledok, je potrebná dokonalá súhra a spolupráca všetkých. Pozrime sa na niekoľko štafetových hier, ktoré môžete vyskúšať so svojimi žiakmi.

Hodiny telesnej výchovy nezatracujte. Pohyb v škole pomáha deťom aj s myslením

Hodiny telesnej výchovy nepatria vždy u detí medzi tie najobľúbenejšie predmety v škole. Sú buď milované, alebo nenávidené. Čo je ale isté, tieto hodiny so sebou prinášajú deťom množstvo výhod.

Štartuje kampaň Do školy na bicykli 2017

Prihláste sa do 2. ročníka celonárodnej kampane „Do školy na bicykli 2017“.

19. ročník McDonald´s Cup 2016/2017 práve začína. Už ste vaše deti prihlásili?

Ak aj vaši malí športovci milujú futbal, staňte sa súčasťou tohto najväčšieho futbalového podujatia pre deti s vaším školským tímom aj vy! Zažijete všetky emócie, ktoré k futbalu patria.