Príroda

Hry do prírody: Máte pocit, že sa vaše dieťa nudí? Vyberte sa spoločne do lesa či na lúku

Už ste vyskúšali hojdačku, pieskovisko, šmýkačku, trampolínu, bazén, množstvo výletov? A ešte stále sa vaše dieťa nudí? Vyberte sa do lesa a vyskúšajte niekoľko úplne jednoduchých aktivít, ktoré zvládnu aj malé deti. Možno sa zabavíte vy aj ony.

Ak dokážeme v deťoch vzbudiť lásku k prírode, dokážeme ovplyvniť veľa

Ako sa prihovoriť dnešným deťom, aby pochopili závažnosť situácie a aktívne sa zapojili do boja o záchranu prírody okolo nás?

Prečo má pre rodinu význam jednoduchý život prepojený s prírodou?

Keď rodič učí dieťa milovať prírodu, nevytvára u neho tak len schopnosť vnímať krásu sveta, ale vďaka spoločným rozhovorom a potulkám sa formuje aj krásny vzťah medzi ním a dieťaťom.

Choďte s deťmi von, vaša rodina bude šťastnejšia!

Príroda na nás všetkých pôsobí priam zázračne. Hlavne v jesennom a zimnom období v nej však začíname tráviť omnoho menej času. Prečo by sme sa mali prekonať, obliecť teplé veci a užiť si benefity prírody v akomkoľvek počasí?

Farmárska škôlka učí deti, ako si vypestovať vlastnú zeleninu a ovocie

Čoraz viac ľudí sa dnes vôbec nezaoberá tým, čo jedia, odkiaľ to pochádza. Deti stále menej poznajú prírodu a pestovanie potravín, ktoré jeme. Materská škola Nursery Fields Forever chce vychovať deti, ktoré budú zmýšľať inak.