Granty

Máte chuť zmeniť život vo vašej komunite? Grant Poštovej banky podporí tie najlepšie projekty sumou spolu až 30 000 eur

Projekt Nápad pre 3. generácie otvára grant už po šiestykrát. Aj tento rok podporí tie najzaujímavejšie projekty sumou spolu až 30 000 eur. Projekty, ktoré pomôžu zlepšiť život práve vo vašej komunite môžete prihlásiť už od dnešného dňa.

Získajte 30-tisíc eur na rozprúdenie života vo vašich komunitách

Akýkoľvek dobrý nápad, ktorého realizácia spojí viac generácií, prehĺbi vzťahy, spoluprácu medzi ľuďmi a prinesie osoh širokej verejnosti môže byť podporený sumou z grantového programu Poštovej banky Nápad pre 3 generácie.

H. Tarabová z Nadácie Poštovej banky: Chceme opäť spojiť ľudí z rôznych generácií, aby spolu trávili čas a vzájomne sa obohacovali

Nadácia Poštovej banky už dlhodobo podporuje aktivity, ktoré zlepšujú spoločnosť okolo nás. Aktuálne otvára grant Nápad pre tri generácie. Viac o ňom porozprávala Hana Tarabová, správkyňa Nadácie Poštovej banky.

Chcete zelenšie parky, školské dvory či námestia? Alebo zlepšiť vaše pracovisko? Získajte 1000 eur a plňte si sny ľahšie!

Patríte medzi nadšencov zlepšovania prostredia okolo vás? Ak vám vo vašom okolí chýba zeleň, teraz môžete využiť príspevok vo výške 1000 eur od Raiffeisen banky a zmeniť to.

Tancujete, spievate alebo organizujete podujatia? Získajte 1000 eur a plňte si sny ľahšie!

Získajte grant na Zachovanie kultúrnych hodnôt v rámci filantropického programu Gesto pre mesto.

Z grantového programu Dôvera poputuje komunitám 14 000 eur

Hlavným cieľom tohto programu je zvyšovať kvalitu života ľudí v núdzi. Maximálna výška príspevku pre žiadateľa je 1.000 eur.

Dana Rušinová: Grantový program DÔVERA rozväzuje ruky všetkým, čo chcú meniť starostlivosť o zdravie

Aktivity 16 organizácií, ktoré spája snaha zmierniť následky osudu, zlého zdravotného stavu, ale aj prevencia v predchádzaní chorôb či úrazov podporil Grantový program DÔVERA.

Získajte grant na bezpečné a nesúťažné športovanie detí

V rámci grantového programu Športujem rád a bezpečne sa o finančnú podporu môžu do 10. októbra 2016 uchádzať školy, samosprávy, komunitné a materské centrá, športové kluby a mimovládne neziskové organizácie z celého Slovenska.