http://gdesk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=bIfqjxSCW5iir5JNBJNm0qRvjw0GVxuO1tHY2UQfBw7.L7/fastid=imwclllnjwapzomcwmeazhzdhglo/stparam=zlphhwgtbt/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.instudy.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_content=&utm_campaign=2019_eduworld_longterm
Články: Pre študentov
O projekte

 

6 vianočných pracovných listov pre predškolákov

Redakcia
Autor článku
Foto: Bigstock
Vianočné pracovné listy pre predškolákov / Foto: Bigstock

Chcete zmysluplne zabaviť vašich predškolákov počas vianočných sviatkov? Pripravili sme pre vás opäť krásne pracovné listy pre najmenších!

 

Ak už vaši šikovní drobci stihli povypĺňať náš 40-stranový Vianočný špeciál s množstvom fantastických úloh na rozvoj predškolákov, ktorý sme si pre nich pripravili začiatkom decembra, pripájame na dolnenie ďalších 6 s vianočnou tématikou. Nech sa páči!

 

Celý dokument s pracovnými listami na rozvoj grafomotoriky, pozornosti, matematického myslenia a logiky nájdete TU: Vianočné pracovné listy pre predškolákov

 

Vianočné pracovné listy pre predškolákov na stiahnutie / Zdroj: Eduworld

 

Články na portáli Eduworld.sk nie sú zamknuté, pretože si uvedomujeme dôležitosť šírenia hodnotných informácií o vzdelávaní a výchove. Dokážeme ich ale tvoriť len vďaka dobrým ľuďom, ktorí nás dobrovoľne podporujú. Budeme si nesmierne vážiť, ak sa k nim pridáte aj vy.
×
Píšeme len vďaka podpore dobrých ľudí. Chcem podporiť

Čítajte viac o téme: Grafomotorika predškolákov
Páčil sa ti článok? Pošli ho ďalej!
Zdieľať na facebooku
Diskusia

Páčil sa ti tento článok? Zaregistruj sa a žiadny najčítanejší článok ti neunikne.