http://gdesk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=bIfqjxSCW5iir5JNBJNm0qRvjw0GVxuO1tHY2UQfBw7.L7/fastid=imwclllnjwapzomcwmeazhzdhglo/stparam=zlphhwgtbt/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.instudy.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_content=&utm_campaign=2019_eduworld_longterm
Články: Pre študentov
O projekte

 

Svet očarila nová verzia svetoznámej piesne Hallelujah. Na YouTube trhá rekordy

Foto: YouTube
Svet očarila nová verzia svetoznámej piesne Hallelujah. Na YouTube trhá rekordy / Foto: YouTube

Vo sviatok Všetkých svätých, kedy všade na cintorínoch horia sviečky a spomíname na svojich blízkych, ktorí už nie sú medzi nami, si možno radi pripomeniete jednu z najkrajších skladieb, aká bola kedy skomponovaná. O najnovšiu verziu svetoznámej dojímavej piesne Hallelujah, ktorej pôvodným autorom je spevák Leonard Cohen, sa postarala americká vokálna skupina Pentatonix. V priebehu pár dní dosiahlo ich video na YouTube viac ako 26 miliónov videní, a aj to je určite dôkazom, že pravdepodobne ide o jedno z jej najkrajších prevedení. Vychutnajte si jej atmosféru aj vy!

 

 

Články na portáli Eduworld.sk nie sú zamknuté, pretože si uvedomujeme dôležitosť šírenia hodnotných informácií o vzdelávaní a výchove. Dokážeme ich ale tvoriť len vďaka dobrým ľuďom, ktorí nás dobrovoľne podporujú. Budeme si nesmierne vážiť, ak sa k nim pridáte aj vy.
×
Píšeme len vďaka podpore dobrých ľudí. Chcem podporiť
Páčil sa ti článok? Pošli ho ďalej!
Zdieľať na facebooku
Diskusia

Páčil sa ti tento článok? Zaregistruj sa a žiadny najčítanejší článok ti neunikne.