Konferencie | Semináre

Konferencia o Aspergerovom syndróme

Konferencia Aspergerov syndróm – výzvy a možnosti sa uskutoční 13. a 14. októbra 2021.

Konferencia OHÝBAJ MA, MAMKO: Ako úspešne zvládnuť náročný prechod do škôlky a školy

Čo všetko by mali deti vedieť a zvládať pred nástupom do predškolského zariadenia a prvej triedy základnej školy, emocionálne dozrievanie detí či aspekty výchovy verzus požiadavky školy. To je len zopár tém, o ktorých sa bude diskutovať na druhom ročníku konferencie OHÝBAJ MA, MAMKO.

AKÝ OTEC, TAKÝ SYN - Konferencia o otcovstve, výchove a vzdelávaní chlap(c)ov

Aká je úloha otca v dnešnej rodine, čo ovplyvnilo súčasné postavenie otca v rodine a vôbec postavenie muža v spoločnosti?

Konferencia Aký otec, taký syn bude o chlapčenskej duši a ako chlapcov vychovávať, aby z nich vyrástli spokojní muži

Máte doma synov a chcete vedieť, ako im čo najlepšie porozumieť? Ste učitelia, tréneri, alebo sa inak podieľate na výchove chlapcov a dennodenne k vám vzhliadajú chlapčenské oči? Príďte si vypočuť odborníkov a diskutovať s nimi, ako na chlapčenskú dušu v dnešnom svete.

Piate narodeniny s Lýdiou Eckhart, Evelyn, aj Michalom Kubovčíkom

19 spíkrov v troch sálach, viac ako desiatka predajcov, koučing, mentoring, večer plný zábavy a príjemnej muziky. To je piaty ročník najväčšej konferencie pre ženy, Umenie byť ženou Bratislava 2018.

Konferencia Umenie byť ženou oslavuje piate narodeniny

Najväčšia konferencia pre ženy, Umenie byť ženou, oslávi tento rok piate narodeniny a ponúkne množstvo zaujímavých osobností.

Aj vy patríte medzi (ne)obyčajných rodičov? Potom by ste na tomto podujatí nemali chýbať!

Každý rodič je tak trochu superhrdinom. Človekom, ktorý pre svoje deti robí neraz aj nemožné. Aj preto si organizátorky Konferencie pre (ne)obyčajných rodičov pomysleli, že by mal vzniknúť deň, kde si konečne pravidelne títo výnimoční ľudia oddýchnu. A nielen to! Načerpajú sily do ďalších (ne)obyčajných dní.

Konferencia Deti v sieti

Rada pre práva dieťaťa organizuje prvú celosvetovú konferenciu o emočnom zneužívaní detí (vrátane syndrómu zavrhnutého rodiča), ktorej odborným garantom je jedna z najlepších univerzít na svete – Sapienze University of Roma (Taliansko) a svetová expertka – profesorka klinickej psychológie z USA prof. Sue Cornbluth.