Konferencia Umenie byť ženou oslavuje piate narodeniny

Sponzorovaný článok
Konferencia Umenie byť ženou bude v roku 2018 v apríli.
Konferencia Umenie byť ženou bude v roku 2018 v apríli. / Foto: archív UBZ

Najväčšia konferencia pre ženy, Umenie byť ženou, oslávi tento rok piate narodeniny a ponúkne množstvo zaujímavých osobností.

 

Umenie byť ženou je podujatie, ktoré založili pred piatimi rokmi dve mamy, ženy, manželky a podnikateľky Alexandra Pevalová a Marcela Reisz. „Projektu sme verili od jeho začiatku, možno preto je Umenie byť ženou dnes už pojem, ktorý poznajú ženy po celom Slovensku,“ hovorí Alexandra Pevalová. Konferencia sa koná každoročne v Bratislave a tento rok putuje už jej tretí ročník aj do Košíc. V rámci bratislavského programu sa na konferencii objavia naozaj silné mená v oblasti rozvoja, výživy, či zdravia. „Tešíme sa, že na piaty ročník prijali naše pozvanie okrem iných aj spíkri ako Jan Mühlfeit, Mark Dzirasa, uznávaný český psychológ Patrik Herman, či psychogynekologička Helena Máslová,dopĺňa Marcela Reisz.

Minulý rok organizátorky pre účastníčky konferencie pripravili novinku, ktorou bola mentoringová zóna, tá nebude chýbať ani na piatom ročníku. „Ženám sa veľmi páčila možnosť sedieť v malej skupine za okrúhlym stolom s úspešnou manažérkou a edukovať sa v oblasti, či téme, ktorá ich prioritne zaujíma,“ hovoria.

 

Foto: archív UBZ

 

Buď je päťka magické číslo, alebo je tento ročník naozaj veľmi silným. Svedčí o tom aj fakt, že kapacita konferencie je k dnešnému dňu takmer obsadená. „My si samozrejme stojíme za každým ročníkom, pretože vždy sa nám podarilo ženám ponúknuť to najlepšie, čo trh ponúka. Mali sme napríklad Katku Kovalčíkovú, Mirku Luberdovú, Dianu Fabiánovú, Jarmilu Klímovú či Jaroslava Dušeka. Pravdou však je, že vstupenky na tento ročník išli veľmi rýchlo preč už v prvý mesiac predpredaja,“ tešia sa organizátorky, ktoré vraj na jeseň tohto roka pripravujú ďalšie prekvapenie.

Umenie byť ženou sa v Bratislave bude konať 14. Apríla 2018. Ambasádorkou podujatia je Adela Vinczeová, ktorá v rámci večerného programu opäť prinesie talk show. Hostí organizátorky zverejnia už čoskoro.

 

Všetky informácie, ako aj možnosť rezervácie vstupenky sú dostupné na webe www.umeniebytzenou.sk

Čítajte viac o téme: Konferencie | Semináre
Zdieľať na facebooku