Voľný čas

15 nápadov pre ženy, ako si dobre oddýchnuť

Každá žena má právo si dopriať oddych podľa vlastných predstáv bez pocitov zlyhania, že sa svojmu dieťaťu či rodine nevenuje dostatočne. Radosť z oddychu predstavuje najlepšiu cestu k nestresujúcemu životu v rodine i mimo nej. Nápadov na starostlivosť o seba existuje veľa, stačí si vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Ide hlavne o to, aby ste sa čo najlepšie uvoľnili.

10 tipov, ako sa uvoľniť po náročnom dni

Sú dni, keď sa môžeme cítiť veľmi unavení alebo vystresovaní. Ako sa čo najrýchlejšie zrelaxovať?

Nestihli ste ísť na dovolenku? Relaxovať a oddychovať sa dá aj doma

Oddych a relaxácia sú v dnešnom svete čoraz náročnejšie. Niekedy na relaxáciu nezostáva čas alebo ju robíme nesprávnym spôsobom. Niekedy si zase myslíme, že relaxovať sa dá len mimo domova. A na to často tiež nemáme čas. Ako teda čo najlepšie relaxovať v domácich podmienkach?

Nedeľnú depresiu pociťuje mnoho ľudí. Ako ju prekonať?

Existujú ľudia, ktorí v nedeľu popoludní pociťujú stres, ktorý súvisí s končiacimi sa voľnými chvíľami. Odborníci tento jav nazývajú nedeľnou depresiou. Čo robiť, aby ste jej príznaky zvládli čo najlepšie?

Získajte grant na bezpečné a nesúťažné športovanie detí

V rámci grantového programu Športujem rád a bezpečne sa o finančnú podporu môžu do 10. októbra 2016 uchádzať školy, samosprávy, komunitné a materské centrá, športové kluby a mimovládne neziskové organizácie z celého Slovenska.