Kam na vysokú školu

Bakalár psychológie na UNYP: Pohľad študenta

Prezentujeme Harshitu Hooja, čerstvú absolventku University of New York in Prague, kde získala bakalársky titul v odbore Human Development so zameraním na psychológiu. Keď prechádza na magisterský program, Harshita ponúka vhľad do svojej jedinečnej vzdelávacej cesty.

Nový MBA program pre budúcich lídrov

University of New York in Prague si vybrala mesiac september ako začiatok vzrušujúcej novej spolupráce s GEA College (Ljubljana, Slovenia) pri implementácii nového MBA programu.

Čo robiť po strednej škole?

Snažíte sa zistiť, čo robiť v Českej republike po strednej škole? Kde získať svoje vysokoškolské vzdelanie? A čo je najdôležitejšie, ako si vybrať tú správnu školu? 

Ako si vybudovať kariéru v odbore marketing?

Jedinečné štúdium marketingu so zaujímavými poznatkami z praxe nájdete na University of New York in Prague.

Dni otvorených dverí na vysokých školách

Pripravili sme pre vás prehľad dňa otvorených dverí na vysokých školách v roku 2018/2019.

Nekonečné možnosti s titulom psychológie

Vysoká škola University of New York in Prague (UNYP) ponúka bakalársky a magisterský stupeň štúdia psychológie. Každoročne sa stretávame s budúcimi študentmi, avšak podľa našich skúseností, nie všetci sú si plne vedomí špecifík zamestnania v tejto oblasti.

5 dôvodov, prečo si vybrať UNYP namiesto štátnej univerzity

Vybrať si tú správnu univerzitu môžete byť občas dosť ťažké - niekedy aj najdôležitejšie rozhodnutie vo vašom živote. Vieme, že investícia do univerzity je investícia do vašej budúcnosti. Preto je našou prioritou vytvoriť to najlepšie prostredie pre študentov. Tu je 5 dôvodov, prečo by ste mali študovať na UNYP.

M. Vaško z T-Systems Slovakia: Prečo duálne vzdelávanie? Dá vám vzdelanie, skúsenosti a istú prácu

Duálne vzdelávanie spája teóriu a prax v ideálnom pomere a po ukončení štúdia ponúka študentom priamo prácu.