https://sk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=16NFXWcKYQDKi_SBGPvkGKQO.D3ibVg0G859.3lDEDH.p7/fastid=cxijhwrgujskyjgrnhwhwhbiirmh/stparam=rppqqpefsr/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.gestopremesto.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_campaign=gesto-pre-rodicov-062020~gde~hlasovanie&utm_content=eduworld~titulka~branding~~
Články: Pre študentov
O projekte

 

Dostaň sa do Silicon Valley a naštartuj svoju kariéru!

Zuzana Gránska
Autor článku

  

Intel Business Challenge Europe 2013 je súťaž určená študentom vysokej školy  zameraná na inovatívne výrobky, inteligentné technológie a interaktívne web a mobilné aplikácie. Predstavuje pre študentov jedinečnú príležitosť na zviditeľnenie, rozvoj svojej inovatívnej myšlienky, nadviazanie cenných kontaktov v oblasti, ktorá ich zaujíma a predovšetkým odštartovanie svojej kariéry skôr ako skončia školu.

Ide o medzinárodnú súťaž, ktorej jazykom je angličtina a zapojiť sa do nej môžete v nasledovných oblastiach:

  • Zdravotná starostlivosť a zdravotnícke pomôcky/zariadenia
  • Energia a zelená energia
  • Ľudia a spoločnosť
  • IKT
  • Biotechnológia
  • Nanotechnológie

 

Ak si nie ste istý, prečo by ste sa mali okamžite zapojiť do súťaže, ceny pre víťaza Vás určite presvedčia. Najväčšou motiváciou je iste získanie exkluzívneho programu/skúsenosti v Sillicon Valley  s prvotriednymi investormi. Nemenej zaujímavé sú však pre študentov i výhody vyplývajúce z výhry ako intenzívny mentoring a školenia s profesionálmi z oblasti podnikania, príležitosť sieťovania/networkingu po celom svete, zviditeľnenie Vašej spoločnosti v médiách na medzinárodnej úrovni.

Ako sa zapojiť?

Súťaž prebieha v 3 kolách. Celosvetové finále sa bude konať v Californii. V prvom kole porota vyberie 200 najlepších konceptov v Európe (10 zo Slovenska) do 27. 2. 2013

1. kolo - do 4. februára 2013:

Odovzdanie konceptu (max. 3 A4) - koncept prihláste na stránke Intel Business Challenge - vypĺňajte ho priamo do formulára, ktorý si môžete stiahnuť priamo tu.

Viac informácií o súťaži nájdete na stránke Intel Business Challenge. Na tejto stránke nájdete aj podmienky zapojenia sa do súťaže.

ZDROJ: JUNIOR ACHIEVMENT SLOVENSKO // FOTO: JUNIOR ACHIEVMENT SLOVENSKO

Články na portáli Eduworld.sk nie sú zamknuté, pretože si uvedomujeme dôležitosť šírenia hodnotných informácií o vzdelávaní a výchove. Dokážeme ich ale tvoriť len vďaka dobrým ľuďom, ktorí nás dobrovoľne podporujú. Budeme si nesmierne vážiť, ak sa k nim pridáte aj vy.
×
Píšeme len vďaka podpore dobrých ľudí. Chcem podporiť

Čítajte viac o téme: Súťaž, Stáž
Páčil sa ti článok? Pošli ho ďalej!
Zdieľať na facebooku
Diskusia

Si vysokoškolák? Prihlás sa do nášho newslettru a získaj novinky a zaujímavé informácie z oblasti vzdelávania.