Stáž

Hľadá sa stážista pre Strategickú komunikáciu v GLOBSEC Policy Institute

Staň sa stážistom pre program strategickej komunikácie GLOBSEC Policy Institute a pomôž s realizáciou úloh v oblasti boja proti šíreniu dezinformácii a propagandy.

Vysokoškoláci i doktorandi sa môžu stať "tieňom" zamestnanca OSN vo Viedni

Poslucháči magisterského, inžinierskeho i doktorandského štúdia majú aj v tomto roku možnosť bližšie spoznať prácu zamestnancov Organizácie Spojených národov (OSN) vo Viedni.

Študentka Zuzana Vaněčková: Študentské stáže sú neplatené a nekvalitné

Problémom študentských stáží vo firmách je, že sú nekvalitné, neplatené, a je ich málo, čo podľa študentky Zuzany Vanečkovej firmy radi zneužívajú.

Traja najlepší esejisti sa zúčastnia mesačnej stáže v OSN

Slovenskí vysokoškoláci majú možnosť stať sa na mesiac súčasťou slovenskej misie pri Organizácii Spojených národov (OSN) a Organizácii pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) v New Yorku, Ženeve a vo Viedni.

Stáž ti pomôže uspieť. Ako ju hľadať?

Slovensko i zahraničie ponúka nespočetne veľa možností stáží, stačí si len vybrať. Možnosť majú nielen študenti, ale aj nezamestnaní či dokonca pracujúci. Zamestnávatelia túto skúsenosť určite neprehliadnu.

Študenti a absolventi sa môžu uchádzať o štipendiá na pobyty a kurzy v Izraeli

Vysokoškoláci, absolventi vysokých škôl, doktorandi, postdoktorandi, vysokoškolskí učitelia a výskumní pracovníci sa môžu uchádzať o štipendiá na študijné a výskumné pobyty či letné jazykové kurzy modernej hebrejčiny v Izraeli.

Stážuj v Habitat for Humanity

Nezisková organizácia Habitat for Humanity hľadá stážistov.

Stážuj v Nadácii Pontis a pomôž nám zviditeľniť tých, čo pracujú pre verejné dobro

Hľadáš zaujímavú stáž, ktorá ti môže pomôcť v budúcej kariére?