Školy a organizácie môžu žiadať o financie na podporu vzdelávania detí

  Foto: Shutterstock

Bratislava 11. septembra (TASR) - Školy a organizácie môžu žiadať o financie na podporu vzdelávania detí. Nadácia SPP vyhlásila nový ročník grantového programu SPPravmeTo 2023, v ktorom prerozdelí 100.000 eur. Projekty je možné prihlasovať do 8. októbra. TASR o tom informovali z nadácie. 
        

Grantový program podporí aktivity zamerané na rozvoj životných zručností detí a mladých ľudí počas vyučovacieho procesu a mimo neho, priblížili. Taktiež aj aktivity na rozvíjanie efektívnych spôsobov spolupráce detí, rodičov, učiteľov a komunity.
        

Cieľom programu je podporiť aktívne školské zariadenia a organizácie, ktoré sa venujú vzdelávaniu detí a mládeže. Maximálna finančná podpora na jeden projekt je 1500 eur. "Jeden subjekt môže predložiť maximálne jeden projekt, ktorý bude zrealizovaný v rámci Slovenska a bude ukončený do 15. júna 2024," priblížila správkyňa Nadácie SPP Eva Guliková.
        

Žiadosť je potrebné predložiť online prostredníctvom registračného formulára zverejneného na webovej stránke nadácie. Výsledky a podporené projekty zverejní Nadácia SPP 13. novembra. 

Čítajte viac o téme: Granty
Zdieľať na facebooku