TS

Dá sa prepojiť pohyb, vzdelávanie a inkluzivita? Áno, spoznajte hru Vortoj a posúďte sami

Pôvodná beta-verzia hry Vortoj, vyvinutá v združení E@I, fungovala ako pomôcka pre limitované skupiny ľudí učiacich sa cudzí jazyk. Teraz je vhodná aj pre autistov.

Žlté pokladničky opäť zaplavia Slovensko. Podporiť budete môcť deti žijúce v jednorodičovských rodinách

Vo štvrtok 21. októbra sa v uliciach 371 miest a obcí Slovenska uskutoční tradičná pokladničková zbierka Hodiny deťom na podporu detí žijúcich v jednorodičovských rodinách.

Marketing v praxi - nová kniha, ktorá vás naučí o marketingu všetko, čo potrebujete vedieť

Podcasty „Levosphere – Marketing v praxi“ vznikli pred viac ako dvomi rokmi, aby sa venovali témam, ktoré v tej dobe neboli úplne „in“. Neskôr na ich základe vznikla kniha.

Tisícky stredoškolákov v tretej sezóne ešportovej ligy zabojujú o ceny v hodnote viac ako 5500 €

Po úspešnej 2. sezóne projektu Slovenská a Česká stredoškolská ešportová liga sú spustené registrácie do novej sezóny, ktorá začína už 25. októbra 2021.

Konferencia o Aspergerovom syndróme

Konferencia Aspergerov syndróm – výzvy a možnosti sa uskutoční 13. a 14. októbra 2021.

3. ročník konferencie Psychológia v športe bude už tento týždeň

Ak ste fanúšikom športu, prípadne máte deti, ktoré sa športu intenzívne venujú, nenechajte si ujsť konferenciu zameranú na psychiku športovcov.

Jazykový WocaBee šampionát očakáva rekordnú účasť!

V druhej polovici októbra odštartuje na slovenských školách už tretí ročník medzinárodnej online jazykovej súťaže. Jazykový WocaBee šampionát sa uskutoční v aplikácii na učenie cudzích slovíčok WocaBee, ktorá sa na našich školách využíva už štvrtý školský rok.

Deti bez rodičov nájdu po odchode z centier pre deti a rodiny pomoc, ako zvládnuť rôzne životné situácie, aj na internete

Dospelosť - akokoľvek honosne tento pojem znie, okrem množstva príležitostí prináša najmä zodpovednosť. Zodpovednosť za svoj život, ale aj živobytie a samostatné fungovanie. Dospievajúcich tínedžerov sprevádzajú na tejto výnimočnej ceste väčšinou ich rodičia. Aká je ale situácia u mladých ľudí, ktorí rodičov nemajú po svojom boku prípadne ich nemajú vôbec?