Granty

Získajte príspevok až 20-tisíc eur na projekty pre mládež

Podpora mládeže. To je cieľom aktuálnej výzvy z dielne rezortu školstva zameranej na napĺňanie priorít mládežníckej politiky prostredníctvom projektov.

B. Gröhling: Materské školy sa môžu do výzvy Múdre hranie zapojiť do 1. februára

Materské školy sa majú možnosť do výzvy Múdre hranie, ktorá je určená na nákup detských kníh či didaktických pomôcok, zapojiť už len pár dní.

Nadácia Pontis podporí projekty, ktoré prinášajú inovácie vo vzdelávaní

Nadácia Pontis hľadá občianske organizácie a startupy, ktoré do vzdelávania prinášajú inovatívne prístupy, ako aj riešenia na zmiernenie dopadu pandémie, či riešenia na prístup k vzdelávaniu pre všetkých žiakov.

Získajte 2 000 eur a zlepšite online vzdelávanie detí

Filantropický program Raiffeisen banky Gesto pre mesto už roky pomáha zlepšovať kvalitu života okolo nás a podáva pomocnú ruku tam, kde je to najviac potrebné. Tentoraz je hlavnou témou DIGITÁLNA TRIEDA.

Dobrý tip
Vzdelávanie na Slovensku sa posúva vpred, využite možnosť získať 1 000 eur

Vzdelávanie na Slovensku sa posúva vpred, využite možnosť získať 1 000 eur

Filantropický program Gesto pre mesto opäť podporí sumou 1 000 eur desiatky projektov po celom Slovensku. Tentoraz je hlavnou témou vzdelávanie.

Ďalšie základné školy môžu získať grant na podporu inkluzívneho vzdelávania

Aj napriek nepriaznivej situácii spustila Nadácia pre deti Slovenska prihlasovanie do ďalšieho ročníka grantovo-vzdelávacieho projektu Škola inkluzionistov.

Karpatská nadácia otvorila grantovú výzvu Škola napriek korone

Karpatská nadácia otvorila novú grantovú výzvu Škola napriek korone, ktorá z novozriadeného krízového fondu nadácie podporí nápady mimovládnych organizácií, jednotlivcov a škôl z východného Slovenska.

Deti nebudú iba ticho sedieť a zapisovať si

Kto prvý vyrobil papier, čo bolo jeho predchodcom a kedy sa začal vyrábať vo veľkom? Deti si informácie lepšie zapamätajú, keď ich môžu zažiť. Aj preto na Základnej škole v Brehoch rozbiehajú projekt zážitkového a rovesníckeho učenia.