Súťaž

Vyhrajte modernizáciu svojej školy za celkovo 4000 EUR

Všetky základné a stredné školy na Slovensku sa môžu zapojiť do medzinárodnej jazykovej súťaže Jazykový WocaBee šampionát. Majú tak šancu získať 2000 EUR na svoju modernizáciu v žrebovaní a ďalších 2000 EUR v súťaži v učení cudzích slovíčok.

Učiteľom Slovenska sa stane jeden z desiatich finalistov, prihlásilo sa ich 164

V rámci 3. ročníka národnej ceny Učiteľ Slovenska dostali organizátori 1101 nominácií.

Učiteľ Slovenska: Organizátori dostali rekordný počet prihlášok aj nominácií

O držiteľovi ocenenia rozhodne odborná porota na základe kritérií svetového formátu Global Teacher Prize. Do užšieho výberu posunula 30 finalistov.

Súťaž Vráťme knihy do škôl je stále otvorená

V aktuálnom ročníku čitateľskej súťaže Vráťme knihy do škôl zaregistrovali vyše 1400 príspevkov.

Žiaci môžu súťažiť v učení sa cudzích jazykov prostredníctvom aplikácie

Od októbra štartuje na školách nová celoslovenská súťaž v učení cudzích jazykov. Určená je pre žiakov základných a stredných škôl, ktorí si chcú interaktívnou formou zlepšiť znalosti z akéhokoľvek cudzieho jazyka.

Vymyslite vedomostnú tému a vyhrajte s Vedomostnými ostrovmi poznávaciu cestu na Madagaskar!

Nadácia Volkswagen Slovakia (Nadácia VW SK) spustila súťaž vo vytváraní vedomostných tém pre učiteľov, žiakov aj rodičov. Súťaž bude trvať do 30. apríla 2019. Na víťaza čaká špeciálna cena – poznávacia cesta za Lemurom-Emurom na Madagaskar! Ceny získavajú učitelia, žiaci aj najaktívnejšie školy!

Projekt ZÁCHRANA SOM JA - do konca registrácie ostáva už len pár dní

Viac ako 7 500 detí, takmer 1 000 učiteľov a 50 automatických externých defibrilátorov. To je len pár čísiel, ktoré popisujú prvý ročník projektu ZÁCHRANA SOM JA. Cieľom druhého ročníka je tieto čísla zdvojnásobiť. Učitelia majú na registráciu už len pár dní.

Národná cena kariérového poradenstva 2018 – Staňte sa súčasťou príbehu rozvoja kariérového poradenstva na Slovensku

Prihláste sa do jubilejného 10. ročníka Národnej ceny kariérového poradenstva s vašimi inšpiratívnymi službami a aktivitami v oblasti kariérového poradenstva.