Testovanie 9

Od pondelka sa začína testovanie 9 na reprezentatívnej vzorke

Od pondelka začína overovanie vedomostí deviatakov základných škôl z matematiky a vyučovacieho jazyka, známe aj pod starším názvom "monitor", ktoré nebude celoplošné. Tento rok sa uskutoční na reprezentatívnej vzorke približne 500 škôl, pričom sa zapojí okolo 13.000 žiakov.

Testovanie 9 sa uskutoční len na reprezentatívnej vzorke

Overovanie vedomostí deviatakov základných škôl tento rok z matematiky a vyučovacieho jazyka, známe aj pod starším názvom "monitor", sa neuskutoční celoplošne, ale na reprezentatívnej vzorke.

Testovanie piatakov bude v máji, deviatakov preveria v marci

Celoslovenské testovanie piatakov bude vo všetkých základných školách SR z predmetov matematika, slovenský jazyk a literatúra, maďarský jazyk a literatúra.

Výsledky Testovania 9-2019

Celoslovenské testovanie žiakov sa uskutočnilo v apríli na 1 569 školách. NÚCEM zverejnil, ako v ňom žiaci zo základných škôl i gymnázií dopadli. 

Testovanie 9 čaká zajtra deviatakov a žiakov osemročných gymnázií

V Testovaní 9 overí svoje vedomosti z matematiky, slovenčiny, respektíve iného vyučovacieho jazyka, celkovo viac ako 41.700 žiakov.

Na testovaní deviatakov by sa mali zúčastniť aj žiaci osemročných gymnázií

Na testovaní deviatakov, známom ako Testovanie-9, ktoré absolvujú zhruba 15-ročné deti v základných školách, by sa mali po novom zúčastniť aj žiaci osemročných gymnázií.

Testovanie 9-2018 – Výsledky celoslovenského testovania žiakov 9. ročníka ZŠ

Deviataci, ktorí 21. marca absolvovali celoslovenské testovanie žiakov 9. ročníka základných škôl, dosiahli v teste zo slovenského jazyka a literatúry priemerne 63-percentnú úspešnosť.

Testovanie 9-2018: Deviataci v stredu 21. marca absolvujú celoslovenské Testovanie 9

Zhruba 37.400 deviatakov na celom Slovensku si v stredu 21. marca overí vedomosti z matematiky a z vyučovacieho jazyka v rámci Testovania 9.