Súťaž

Lucia Rusiňáková: K pečeniu ma inšpirovala televízna šou

Lucia Rusiňáková sa v súťaži Čo dokáže mama 2020 o hlasy verejnosti a poroty uchádzala so svojou krásnou tortou „Zimné mestečko“.

Miroslava Grisáková: Sny si treba plniť

Víťazkou súťaže Čo dokáže mama 2020 sa stala talentovaná Miroslava Grisáková s nádhernou maľbou jej najobľúbenejšieho zvieraťa – líšky.

Hviezdy, Čo dokáže mama, žiaria!

Súťaž Čo dokáže mama 2020 už pozná víťazky. V magickom predvianočnom čase porota rozhodla a 23.12. sme kyticou prekvapili štyri šikovné maminky, ktoré sa umiestnili na prvých miestach v kategórii Produkt a Služby: Miroslavu, Lenku, Luciu a Danielu.

Zažiar v súťaži Čo dokáže mama 2020!

Súťaž Najkrajší výrobok od mamky sa vo svojom 6. ročníku premenoval na Čo dokáže mama 2020, a zároveň pribudla nová kategória Služby.

SÚŤAŽ: Vyhrajte zápisník vtipných detských výrokov, hlášok či breptov

Zapojte sa do súťaže o rodinný zápisník, kam si poznačíte všetky skomoleniny prvých slov vášho dieťaťa i jeho vtipné hlášky či výroky.

Dobrý tip
SÚŤAŽ: Vyhrajte darčeky pre OTECKOV!

SÚŤAŽ: Vyhrajte darčeky pre OTECKOV!

Máte už darček na Deň otcov? Ak nie, tieto krásne ceny môžete vyhrať!

Vyhraj vstupenku na 2-dňové podujatie "Umenie byť ženou"

Zaži úžasný víkend v spoločnosti inšpiratívnych ľudí. Načerpaj pozitívnu energiu a príď na nové myšlienky už 15-16.3.2014.

Vyhraj 3 vstupy do Aquaparku Senec a uži si leto!

Portál eduworld.sk pripravil pre vás opäť ďalšiu rýchlu mini súťaž. Zapojte sa aj vy a užite si so svojimi deťmi čaro leta!